مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی با پردازنده لپ تاپی است

طبق آخرین توییت های اوان بلس (یکی از معتبرترین افرادی که اطلاعات درز شده از گوشی ها را انتشار می دهد) مایکروسافت در حال کار بر روی گوشی جدیدی است که دارای پردازنده ی لپتاپی ساخت اینتل است. سیستم عامل گوشی قرار است ویندوز 10 باشد. اولین توییت ها نشان می داد که این یک ایده ی قدیمی است که مایکروسافت به دلایلی از توسعه ی آن صرف نظر کرده اما اطلاعات جدید نشان می دهد که احتمالا این گوشی چیزی بیشتر از یک ایده بوده و اطلاعات جدیدی از آن به زودی منتشر خواهد شد.

عکس های تازه منتشر شده از این گوشی
عکس های تازه منتشر شده از این گوشی

درز کردن عکس های جدید از این گوشی نشان می دهد که مایکروسافت این ایده را احتمالا به مرحله ی تجاری سازی رسانده است. ممکن است حتی این گوشی همان Surface Phone باشد که شایعاتی مبنی بر تولید آن به گوشی می رسید. البته انتظار می رود که گوشی سرفیس فون به جای ویندوز 10 موبایل از نسخه دسکتاپ ویندوز 10 استفاد کند. به نظر می رسد ترکیب پردازنده لپتاپی اینتل با ویندوز 10 موبایل چیزی جز اتلاف قدرت آن نباشد.

عکس های تازه منتظر شده از این گوشی
عکس های تازه منتظر شده از این گوشی

بیشتر بازخوردها درباره این گوشی مثبت بوده، البته نگرانی هایی در رابطه با مصرف بالای باطری در این دستگاه وجود دارد. در صورتی که این گوشی واقعا در مرحله تجاری سازی قرار داشته باشد باید منتظر باشیم و ببینیم که مایکروسافت چه آینده ای برای بخش موبایل خود متصور است. در روزهایی که به نظر می رسد مایکروسافت در حال خروج از بازار گوشی های ویندوزی است شاید ساخت گوشی های سرفیس در کنار محصولات لپ تاپ و تبلت این برند مسیر درستی برای این شرکت باشد.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع PhoneArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها