مایکروسافت سرفیس جدیدی را اواخر اکتبر معرفی خواهد کرد

پس از رویداد IFA 2017 که در روزهای گذشته شاهد برگزاری آن بودیم و بسیاری از کمپانی‌های مطرح محصولات خود را در آن ارائه نمودند به نظر می‌رسد مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی جهت برگزاری رویدادی در شهر لندن است تا طی آن عضو جدیدی از خانواده سرفیس را رونمایی کند.

هر ساله این شرکت در ماه اکتبر از یک محصول خانواده سرفیس رونمایی می‌کند امسال نیز یک منبع آگاه اعلام کرده است که طی رویدادی که در تاریخ 9 آبان (31 اکتبر) برگزار می‌شود حداقل شاهد رونمایی از یک سرفیس خواهیم بود.

مایکروسافت پیش‌ازاین قول ارائه نسخه LTE سرفیس پرو را داده بود و انتظار داریم این مدل در کنار جانشین سرفیس بوک و یا سرفیس هاب رونمایی شود. همچنین مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی جهت ارائه لپ‌تاپ‌هایی با پردازنده‌های ARM است. طبق گفته سخنگوی این شرکت:

ما در تلاش هستیم تا ویندوز 10 را بر روی دستگاه‌های دارای چیپ اسنپدراگون در سال جاری ارائه کنیم، همان‌طور که پیش‌ازاین نیز اعلام کرده بودیم. مایکروسافت و کوالکام همکاری نزدیکی با شرکای تجاری همچون ایسوس، اچ پی و لنوو دارند تا به‌زودی شاهد عرضه دستگاه‌هایی با قابلیت اتصال به شبکه LTE و شارژ دهی بالای باتری به بازار باشیم.

 

منبع Gsm Arena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.