بازی خارق العاده Monument Valley برای کاربران iOS رایگان شد

بازی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد Monument Valley یک بازی گرافیکی عالی با سبک پازل است که در نوع خود یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که تا به حال عرضه شده اند.
این بازی در سال ۲۰۱۴ به صورت رسمی برای پلتفرم iOS عرضه شد و پس از آن توانست جوایز زیادی را از آن خودش کند.
بر اساس آمار درج شده، این بازی بیش از ۱ میلیون بار در همان ۳ ماه ابتدایی حضورش در فروشگاه اپل دانلود شده است که این آمار می‌تواند نشان از میزان محبوبیت آن باشد.

بازی Monument Valley تا پیش از این با قیمتی معادل ۳٫۹۹$ در فروشگاه اپل عرضه می شد که این بازی از امروز به صورت کاملاً رایگان در اختیاران کاربران iOS قرار گرفت.
البته قابل ذکر است که یک پرداخت درون بازی ۱٫۹۹$ هنوز باقی است اما خب آن به بازی اصلی مربوط نخواهد شد و تنها ۸ اپیزود جدید را به این بازی اضافه خواهد کرد.

یک بازی زیبا با محیطی عالی

Monument Valley

به محض دانلود و ورود به بازی، شما با یک سطح گرافیکی شگفت انگیزی از این بازی مواجه خواهید شد.کار شما در این بازی جست و جو در بناهای تاریخی و معماری‌های عظیم الجسه با کاراکتری به نام آیدا خواهد بود.
به واسطه این کاراکتر می‌بایست از تمامی چالش ها و خطاهای دیدی که ممکن است برایتان به وجود آید عبور کرده و راه‌های مخفی جدیدی را کشف نمایید.

از نکاتی که درباره این بازی میتوان گفت، دریافت جایزه بهترین طراحی اپل در سال ۲۰۱۴ و همچنین لقب گرفتن به عنوان بهترین بازی سال طی مراسم Mobile Gaming Awards 2014 می باشد که به سادگی نمیتوان از کنار اینها گذشت.

قابل ذکر است که بازی Monument Valley با آیفون، آیپود و آیپد سازگار است و بر اساس بروزرسانی که در ماه گذشته توسط کمپانی سازنده آن عرضه شد، سازگاری کاملی را با آیپد پرو جدید اپل برقرار کرده است.

هم اکنون می‌توانید این بازی فوق العاده را از طریق لینک زیر و به صورت کاملاً رایگان دریافت نمایید.

دانلود

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع appadvice
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد