برترین‌های دنیای بازی‌های ویدیویی در مراسم The Game Awards 2019 معرفی شدند

شب گذشته مراسم بهترین‌های صنعت بازی موسوم به The Game Awards 2019 یا به اختصار TGA 2019 برگزار شد و علاقه‌مندان بازی‌های ویدیویی بالاخره چهره برترین‌های سال را در سبک‌ها و بخش‌های مختلف شناختند. این مراسم که از همان ابتدا توسط مجری معروف دنیای بازی، جف کیلی تولید و اجرا شده، امسال هم با اجرای او برگزار شد و مطابق رسم هر ساله، بازی سازان بزرگی مانند کوجیما و میازاکی با حضور در روی صحنه نمایش‌های جذابی را از بازی‌های جدید خود ارائه کردند. البته افراد سرشناس دیگری از جمله فیل اسپنسر و رجی (رئیس اجرایی سابق نینتندو) هم در این مراسم حضور داشتند که باعث هر چه جذاب‌تر شدن آن شده بود.

اما بدون تردید، مهم‌ترین بخش The Game Awards معرفی بهترین بازی سال است که امسال ساخته جدید فرام سافت‌ویر به نام Sekiro: Shadows Die Twice توانست این عنوان را به خود اختصاص دهد. بازی تحسین شده Control هم که منتقدان شانس زیادی برای کسب عنوان بهترین بازی سال را برای آن قائل بودند، در بخش بهترین کارگرانی هنری توانست برترین بازی شناخته شود. در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزدهای بخش‌های مختلف و برندگان هر بخش را مشاهده کنید.

The Game Awards 2019

برترین‌های سال در سبک‌ها و بخش‌های مختلف از نگاه داوران The Game Awards 2019:


بهترین بازی سال (Game of the Year)

برنده:

Sekiro: Shadows Die Twice

سایر نامزدها:

Control

Death Stranding

Resident Evil 2

Super Smash Bros. Ultimate

The Outer Worlds


بهترین پشتیبانی انجمن کاربران

برنده:

Destiny 2

سایر نامزدها:

Apex Legends

Final Fantasy XIV

Fortnite

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


بهترین موسیقی

برنده:

Death Stranding

سایر نامزدها:

Cadence of Hyrule

Devil May Cry 5

Kingdom Hearts III

Sayonara Wild Hearts


بهترین روایت داستان

برنده:

Disco Elysium

سایر نامزدها:

A Plague Tale: Innocence

Control

Death Stranding

The Outer Worlds


بهترین عنوان مبارزه‌ای

برنده:

Super Smash Bros. Ultimate — Bandai Namco/Sora Ltd./Nintendo

سایر نامزدها:

Dead or Alive 6 — Team Ninja/Koei Tecmo

Jump Force — Spike Chunsoft/Bandai Namco

Mortal Kombat 11 — NetherRealm/Warner Bros. Interactive Entertainment

Samurai Shodown — SNK Corporation/Athlon Games


بهترین طراحی صوتی

برنده:

Call of Duty: Modern Warfare

سایر نامزدها:

Control

Death Stranding

Gears 5

Resident Evil 2

Sekiro: Shadows Die Twice


بهترین بازی استراتژی

برنده:

Fire Emblem: Three Houses

سایر نامزدها:

Age of Wonders: Planetfall

Anno 1800

Total War: Three Kingdoms

Tropico 6

Wargroove


بهترین تولید کننده محتوا

برنده:

Michael “Shroud” Grzesiek

سایر نامزدها:

Jack “Courage” Dunlop

Benjamin “Dr. Lupo” Lupo

Soleil “Ewok” Wheeler

David “Grefg” Martínez


بهترین کارگردانی هنری

برنده:

Control

سایر نامزدها:

Death Stranding

Gris

Sayonara Wild Hearts

Sekiro: Shadows Die Twice

The Legend of Zelda: Link’s Awakening


بهترین بازی اکشن

برنده:

Devil May Cry 5 — Capcom

سایر نامزدها:

Apex Legends — Respawn Entertainment/Electronic Arts

Astral Chain — Platinum Games/Nintendo

Call of Duty: Modern Warfare — Infinity Ward/Activision

Gears 5 — The Coalition/Xbox Game Studios

Metro Exodus — 4A Games/Deep Silver


بهترین بازی تاثیرگذار

برنده:

Gris — Nomada Studio/Devolver Digital

سایر نامزدها:

Concrete Genie — Pixelopus/Sony Interactive Entertainment

Kind Words — Popcannibal

Life Is Strange 2 — Dontnod/Square Enix

Sea of Solitude — Jo-Mei Games/Electronic Arts


بهترین بازی خانوادگی

برنده:

Luigi’s Mansion 3

سایر نامزدها:

Ring Fit Adventure

Super Mario Maker 2

Super Smash Bros. Ultimate

Yoshi’s Crafted World


بهترین بازی ورزشی / ماشین‌سواری

برنده:

Crash Team Racing Nitro-Fueled — Beenox/Activision

سایر نامزدها:

Dirt Rally 2.0 — Codemasters

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 — PES Productions/Konami

F1 2019 — Codemasters

FIFA 20 — EA Sports


بهترین بازی موبایل

برنده:

Call of Duty: Mobile — TiMi Studios/Activision

سایر نامزدها:

Grindstone — Capybara Games

Sayonara Wild Hearts — Simogo/Annapurna Interactive

Sky: Children of Light — Thatgamecompany

What the Golf? — Tribland


بهترین بازی چندنفره

برنده:

Apex Legends — Respawn Entertainment/Electronic Arts

سایر نامزدها:

Borderlands 3 — Gearbox/2K Games

Call of Duty: Modern Warfare — Infinity Ward/Activision

Tetris 99 — Arika/Nintendo

Tom Clancy’s The Division 2 — Massive Entertainment/Ubisoft


بهترین پشتیبانی از یک بازی ویدئویی

برنده:

Fortnite

سایر نامزدها:

Apex Legends

Destiny 2

Final Fantasy XIV

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege


بهترین بازی واقعیت مجاری / واقعیت افزوده

برنده:

Beat Saber — Beat Games

سایر نامزدها:

Asgard’s Wrath — Sanzaru Games/Oculus Studios

Blood & Truth — SIE London Studio/Sony Interactive Entertainment

No Man’s Sky — Hello Games

Trover Saves the Universe — Squanch Games


بهترین ایفای نقش

برنده:

Mads Mikkelsen as Cliff — Death Stranding

سایر نامزدها:

Ashly Burch as Parvati Holcomb — The Outer Worlds

Courtney Hope as Jesse Faden — Control

Laura Bailey as Kait Diaz — Gears 5

Matthew Porretta as Dr. Casper Darling — Control

Norman Reedus as Sam Porter Bridges — Death Stranding


بهترین صدا پیشگی

برنده:

Fire Emblem: Three Houses

سایر نامزدها:

Death Stranding

Star Wars Jedi: Fallen Order

Super Smash Bros. Ultimate


بهترین شروع یک بازی مستقل:

برنده:

Nomada Studio for Gris

سایر نامزدها:

Nomada Studio for Gris

DeadToast Entertainment for My Friend Pedro

Mobius Digital for Outer Wilds

Mega Crit for Slay the Spire

House House for Untitled Goose Game

ZA/UM for Disco Elysium


بهترین بازی نقش آفرینی

برنده:

Disco Elysium — ZA/UM

سایر نامزدها:

Final Fantasy XIV — Square Enix

Kingdom Hearts III — Square Enix

Monster Hunter World: Iceborne — Capcom

The Outer Worlds — Obsidian Entertainment/Private Division


بهترین بازی مستقل

برنده:

Disco Elysium — ZA/UM

سایر نامزدها:

Baba Is You — Hempuli

Katana Zero — Askiisoft/Devolver Digital

Outer Wilds — Mobius Digital/Annapurna Interactive

Untitled Goose Game — House House/Panic


بهترین کارگردانی

برنده:

Death Stranding

سایر نامزدها:

Control

Resident Evil 2

Sekiro: Shadows Die Twice

Outer Wilds


بهترین بازی اکشن ماجراجویی

برنده:

Sekiro: Shadows Die Twice — FromSoftware/Activision

سایر نامزدها:

Borderlands 3 — Gearbox/2K Games

Control — Remedy Entertainment/505 Games

Death Stranding — Kojima Productions/Sony Interactive Entertainment

Resident Evil 2 — Capcom

The Legend of Zelda: Link’s Awakening — Grezzo/Nintendo


بهترین بازی ورزش‌های الکترونیک

برنده:

League of Legends

سایر نامزدها:

Counter-Strike: Global Offensive

Dota 2

Fortnite

Overwatch


بهترین مربی ورزش‌های الکترونیک

برنده:

Danny “Zonic” Sørensen (Astralis, Counter-Strike: Global Offensive)

سایر نامزدها:

Eric “adreN” Hoag (Team Liquid, Counter-Strike: Global Offensive)

Nu-ri “Cain” Jang (Team Liquid, League of Legends)

Fabian “GrabbZ” Lohmann (G2 Esports, League of Legends)

Kim “Kkoma” Jeong-gyun (SK Telecom T1, League of Legends)

Titouan “Sockshka” Merloz (OG, Dota 2)


بهترین رویداد ورزش‌های الکترونیک

برنده:

2019 League of Legends World Championship

سایر نامزدها:

2019 Overwatch League Grand Finals

EVO 2019

Fortnite World Cup

IEM Katowice 2019

The International 2019


بهترین مجری ورزش‌های الکترونیک

برنده:

Eefje “Sjokz” Depoortere

سایر نامزدها:

Alex “Goldenboy” Mendez

Alex “Machine” Richardson

Duan “Candice” Yu-Shuang

Paul “Redeye” Chaloner


بهترین تیم ورزش‌های الکترونیک

برنده:

G2 Esports (League of Legends)

سایر نامزدها:

Astralis (Counter-Strike: Global Offensive)

OG (Dota 2)

San Francisco Shock (Overwatch League)

Team Liquid (Counter-Strike: Global Offensive)


بهترین بازیکن ورزش‌های الکترونیک

برنده:

Kyle “Bugha” Giersdorf

سایر نامزدها:

Lee “Faker” Sang-hyeok

Luka “Perkz” Perkovic

Oleksandr “S1mple” Kostyliev

Jay “Sinatraa” Won

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها