تصاویر تبلیغاتی جدید از آنر 20 پرو با طعم مد!

همان منبعی که پیش از این تصاویری از آنر 20 پرو را در اختیار رسانه‌ها قرار داده بود، امروز تعدادی تصویر دیگر از این گوشی را منتشر کرده است. این عکس‌های تبلیغاتی جدید جلوه‌ای هنری‌تر داشته و به نظر می‌رسد بخشی از کمپین تبلیغاتی هواوی برای آنر 20 پرو باشند. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

توجه داشته باشید که تصاویر امروز به وضوح طرح‌هایی نهایی نیستند و برخی تفاوت‌ها به خصوص در اطراف دوربین را نسبت به تصاویر رندر شده می‌توان مشاهده کرد. این طور که به نظر می‌رسد، در طراحی این پوسترهای تبلیغاتی از طرح‌های گرافیکی برداری استفاده شده و پس از تبدیل، رنگ‌ها کمی تغییر یافته‌اند و دقت لازم را ندارند.

به هر حال، در دو تصویر آخر هم که در زیر مشاهده می‌کنید، کره چشم و سر خرس که نمادهای معرفی شده توسط کمپانی طراحی پوشاک Mishka NYC هستند، در پس زمینه عکس‌ها به وضوح مشاهده می‌شوند و همین مسئله نشان دهنده همکاری نزدیک آنر با طراحان مد است.

همچنین پیش از این کمپانی آنر رسماً اعلام کرده بود که یک مدل ویژه از گوشی آنر 20 را که موشینو ادیشن (Moschino Edition) نام دارد با همکاری برند مد ایتالیایی موشینو روانه بازار خواهد کرد.

آنر 20 و آنر 20 پرو قرار است در تاریخ 21 مه (31 اردیبهشت) در شهر لندن معرفی می‌شوند. در ضمن، کاملاً مشخص است که تصاویر بالا مربوط به مدل پرو هستند؛ زیرا مدل استاندارد این گوشی از سوراخ دوربین سلفی بر روی نمایشگر برخوردار خواهد بود در حالی که در مدل پرو از مکانیزم کشویی برای این دوربین استفاده شده است. همچنین پیش از این شاهد انتشار جزئیاتی از دوربین پشتی منحصر به فرد مدل پرو نیز بوده‌ایم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید