سامسونگ خبر از ریشه‌یابی مشکلات گلکسی فولد داد

مدیر عامل سامسونگ، آقای دی جی کو (DJ Koh) در گفتگویی که با نشریه Korea Herald داشته صحبت‌هایی را در خصوص گلکسی فولد و مشکلات پیش آمده برای اولین گوشی انعطاف‌پذیر این شرکت کره‌ای، مطرح کرده است. وی گفته که مشکلات ناشی از ورود ذرات خارجی به داخل دستگاه بررسی شده و نتیجه‌گیری نهایی در خصوص تاریخ عرضه جدید گلکسی فولد در طی چند روز نهایی انجام خواهد شد.

آقای کو در خصوص برنامه زمان‌بندی عرضه گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ در ایالات متحده تنها به ذکر این جمله بسنده کرده است که: “تأخیر زیادی نخواهیم داشت“. چند روز پیش بود که سامسونگ ایمیل‌هایی را به پیش خرید کنندگان گلکسی فولد ارسال کره و به اطلاع آن‌ها رسانده بود که اگر تا آخر ماه مه (10 خرداد) گلکسی فولد عرضه نشود، پیش خرید آن‌ها به صورت خودکار لغو خواهد شد.

سامسونگ خبر از ریشه‌یابی مشکلات گلکسی فولد داد

البته مدیر عامل سامسونگ تعیین چنین ضرب الاجلی را به معنای عرضه گلکسی فولد تا قبل از پایان ماه مه ندانست و اعلام تاریخ عرضه این پرچمدار نوآورانه را به چند روز دیگر موکول کرد.

آقای کو در مصاحبه خود به تلاش‌های سامسونگ برای اعمال تغییرات در گوشی به منظور افزایش مقاومت آن اشاره کرد. این تغییرات بیشتر برای برطرف کردن دو مشکل اصلی، یعنی ورود ذرات و اشیاء خارجی بین صفحه نمایش و لولا، و همچنین جدا کردن اشتباهی لایه محافظ صفحه نمایش توسط کاربران، بوده است. لایه محافظی که سامسونگ بر روی صفحه نمایش گوشی انعطاف‌پذیر خود کشیده است، در ظاهر شباهت بسیار زیادی به محافظ‌های معمولی دارند که خریداران معمولاً پس از خارج کردن گوشی از جعبه، آن را جدا می‌کنند.

این طور که آقای کو گفته، سامسونگ بخش‌هایی از لولا را که در معرض آسیب هستند، تقویت کرده و لایه محافظ صفحه نمایش را نیز تا حد امکان به حاشیه‌ها نزدیک کرده تا کاربران را به جدا کردن آن وسوسه نکند.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها