بیش از 5 میلیارد نفر در جهان از تلفن همراه استفاده می‌کنند!

در جهانی زندگی می‌کنیم که ارتباط حرف اول را می‌زند. آماری مربوط به استفاده مردم از دستگاه‌های مختلف دیجیتالی منتشر شده که نشان می‌دهد 67 درصد مردم یا به عبارتی بیش از 5 میلیارد نفر در جهان از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنند. بیش از 80 درصد این مقدار مربوط گوشی‌های هوشمند است.

بیش از 5 میلیارد نفر در جهان از تلفن همراه استفاده می‌کنند!

تعداد کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است. فیسبوک یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان می‌باشد که بیش از 1.9 میلیارد نفر کاربر فعال دارد. پیش بینی‌ها حاکی از آن که تا چند هفته دیگر تعداد کاربران فعال فیسبوک به 2 میلیارد نفر خواهد رسید.

کاربران چینی در استفاده از فیسبوک محدودیت‌هایی دارند و به همین دلیل از شبکه‌های اجتماعی محلی استفاده می‌کنند. بیش از 870 میلیون نفر از مردم چین از نرم افزار وی پت استفاده می‌کنند. این برنامه تنها در 6 ماه اخیر 80 میلیون کاربر جدید چینی را پذیرا بوده است.

روز به روز پیشرفت تکنولوژی و معرفی گجت‌های جدید سبب می‌شود تا مردم بیشتری به آن جذب شوند و از امکانات و ویژگی‌های آن بهره ببرند. در سال‌های آینده قطعا شاهد افزایش این آمار خواهیم بود و استفاده از گوشی‌های هوشمند تقریبا همه‌گیر خواهد شد.
منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها