باور می‌کنید که این عکس، لایک شده‌ترین عکس اینستاگرام است؟

ادعای کایلی جنر در مورد این که لایک شده‌ترین عکس اینستاگرام به وی تعلق دارد توسط یک رقیب دور از انتظار شکسته شد. این رقیب یک سلبریتی دیگر با چندین میلیون دنبال کننده نبود بلکه یک تخم مرغ ساده توانست لقب لایک شده‌ ترین عکس اینستاگرام را به خود اختصاص دهد. عکس این تخم مرغ تنها با هدف به دست آوردن رکورد لایک شده‌ترین عکس اینستاگرام آپلود شد و توانست در مدت کوتاهی بیش از سی میلیون لایک دریافت کند.

شکستن رکورد کایلی جنر

کایلی جنر پیش از این، برای مدتی طولانی رکورد لایک شده‌ترین عکس اینستاگرام را در اختیار داشت. این عکس مربوط به زمانی بود که این عضو از خانواده کارداشیان تولد فرزندش را اعلام کرد و تصویر مربوطه بیش از 18 میلیون لایک دریافت کرد. اما “دار و دسته تخم مرغ” که مالکیت اکانت تخم مرغی را در دست دارد در تلاش بود تا این عنوان را از کایلی جنر تصاحب کند. در حال حاضر تعداد لایک‌های عکس تخم مرغ در این صفحه به بیش از 37 میلیون رسیده است و از رکورد کایلی جنر فاصله زیادی گرفته است. خود این صفحه نیز توسط بیش از 5 میلیون نفر دنبال شده است و تنها پست آن که همین عکس تخم مرغ است بیش از 1.1 میلیون کامنت دریافت کرده است.

digiro 3455 387x600 - باور می‌کنید که این عکس، لایک شده‌ترین عکس اینستاگرام است؟

این اتفاق جالب نشان می‌دهد که دیده شدن در فضای مجازی کار دشواری نیست و فرمول چندان پیچیده‌ای ندارد. تنها کاری که صاحبان این صفحه انجام دادند این بود که از کاربران خواستند “بیایید با هم برای لایک شده‌ترین عکس اینستاگرام رکورد جدیدی را ثبت کنیم.” به نظر می‌رسد همین جمله ساده کاربران فضای مجازی را به اندازه کافی سر شوق آورد تا عکس یک تخم مرغ را لایک کنند و این رکورد جدید را به آن هدیه دهند. “دار و دسته تخم مرغ” این پیروزی را در استوری صفحه خود اعلام کرده و نوشته‌است: ” چه زمانی است برای زنده بودن!”

منبع Ubergizmo

1
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
1 دیدگاه
0 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
Morteza
Morteza

جالب بود👌