مدت زمان اپیزودهای فصل پایانی بازی تاج و تخت مشخص شد

بدون تردید میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای شروع فصل پایانی بازی تاج و تخت هیجان زده هستند، پخش این فصل که آخرین فصل از سریال محبوب بازی تاج و تخت خواهد بود از چهاردهم آوریل امسال در شبکه HBO آغاز خواهد شد. همان طور که احتمالا شنیده اید تعداد اپیزودهای این فصل نسبت به فصل‌های قبلی کمتر خواهد بود، شش فصل اول سریال بازی تاج و تخت در ده اپیزود یک ساعته پخش شد، فصل هفتم آن شامل هفت اپیزود بود و فصل پایانی بازی تاج و تخت نیز فقط شش اپیزود خواهد داشت.

اما برای جبران این تعداد کم اپیزودها، مدت زمان آن‌ها به خصوص در قسمت‌های آخر، طولانی‌تر از حد معمول خواهد بود. پس اگر شما هم جزو افرادی هستید که این سریال را به صورت دسته جمعی تماشا می‌کنید حتما دوست دارید مدت زمان دقیق این اپیزودها را بدانید تا برای آن برنامه ریزی کنید. خوشبختانه شبکه HBO برنامه پخش این سریال را منتشر کرده است و به گزارش سایت Winter is Coming مدت زمان اپیزودهای فصل پایانی بازی تاج و تخت به این شرح اعلام شده است: اولین اپیزود 54 دقیقه، دومین اپیزود 58 دقیقه، سومین اپیزود 60 دقیقه، اپیزود چهارم 78 دقیقه، اپیزود پنجم 80 دقیقه و ششمین و آخرین اپیزود از مجموعه نیز 80 دقیقه به طول خواهد انجامید.

این به معنای آن است که دو اپیزود آخر سریال (که معمولا بزرگ ترین و مهم‌ترین اتفاقات در دو اپیزود آخر هر فصل رخ می‌دهند) روی هم حدود سه ساعت و به اندازه یک فیلم سینمایی بلند خواهند بود! گزارش‌ها حاکی از آن است که نبرد نهایی این فصل بسیار هیجان انگیز و مرگبار خواهد بود چون فیلمبرداری آن بیش از یک ماه به طول انجامیده است. پس هواداران حق دارند که انتظارات بالایی از فصل هشتم سریال داشته باشند. اگر هنوز تریلر فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت را مشاهده نکرده اید آن را از این لینک تماشا کنید.

منبع Ubergizmo
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar