نت‌فلیکس سریال Daredevil را هم کنسل کرد!

چندی پیش، سرویس استریمینگ نت‌فلیکس اعلام کرد سریال‌های آیرون فیست و لوک کیج دیگر ادامه نخواهند داشت؛ این موضوع با توجه به اینکه این سریال‌ها چندان مورد توجه مخاطبین و منتقدان قرار نگرفته بودند قابل پیش‌بینی بود. اما امروز نت‌فلیکس اعلام کرد که سریال «دردویل» (Daredevil) هم برای فصل چهارم باز نخواهد گشت. این موضوع با توجه به قوی‌ بودن سریال و نقدهای مثبت، بسیار غافل‌گیر کننده بود.

این سریال در فصل اول خود بسیار مورد توجه قرار گرفت؛ ولی در ادامه، با ساخت سریال The Defenders کمی از علاقه به سریال‌های ابرقهرمانی مارول فروکش کرد. فصل سوم این سریال هم که ماه گذشته در نت‌فلیکس منتشر شد، نقدهای مثبتی دریافت کرد و بسیاری آن‌ را بهترین فصل این سریال نامیدند؛ با این حال، ظاهرا این موضوع برای نجات دادن شیطان نیویورک از نت‌فلیکس کافی نبود!

احتمال داده می‌شود که یکی از دلایل این تصمیم، حرکت مارول به سمت سرویس استریمینگ +Disney باشد؛ این شرکت در این سرویس سریال‌های جدیدی با حضور لوکی، فالون و سرباز زمستان معرفی کرده است.

marvels daredevil season 3 confirmed to premiere this year in 2018 social 600x338 - نت‌فلیکس سریال Daredevil را هم کنسل کرد!
چارلی کاکس در نقش مت مرداک/دردویل که عملکردی بسیار قوی در این سریال داشت.

نت‌فلیکس در بیانیه‌ی رسمی خود اعلام داشت:

دردویل مارول برای فصل چهارم به نت‌فلیکس باز نخواهد گشت؛ ما بسیار از فصل آخر این سریال راضی بودیم و مفتخریم که یک سریال ارزشمند و قوی را به مخاطبین ارائه دادیم. با وجود اینکه این موضوع برای طرفداران ناراحت کننده خواهد بود، ما تصمیم گرفتیم که در اوج پایان داستان مت مرداک در نت‌فلیکس را رقم بزنیم. از تهیه‌کنندگان، نویسندگان و بازیگران فوق‌العاده و هم‌چنین طرفدارانی که در طی سالیان بسیار ما را حمایت کردند، نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

البته، سه فصل حاضر این سریال در نت‌فلیکس باقی می‌ماند و شما می‌توانید هم‌چنان آن‌ را تماشا کنید. در حال حاضر، سریال‌های جسیکا جونز و پانیشر در نت‌فلیکس حاضر هستند و فصل دیگری نیز از آن‌ها عرضه خواهد شد؛ البته نمی‌دانیم که بعد از آن‌ هم این سریال‌ها ادامه دارند یا خیر.

منبع TechRadar

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar