با بازیگرها و کارگردان‌هایی که باور نمی کنید اسکار نبرده اند، آشنا شوید!

شکی  وجود ندارد که در اکثر مراسم‌هایی که جوایز اهدا می‌شود، نقص هایی وجود دارد و مراسم اسکار هم یکی از آن‌هاست. گاهی اوقات بعضی از فیلم‌هایی که واقعا لیاقتش را دارند فقط نامزد شده و هیچ جایزه‌ای کسب نمی‌کنند و یا گاهی حتی نامزد هم نمی‌شوند. از آن سو فیلم‌های افتضاحی هم هستند که همین طور جوایز را جارو می‌کنند!

لیست بلند بالایی از بازیگران و کارگردان‌هایی وجود دارد که احتمالا فکر می‌کنید تا بحال باید اسکار برده باشند، اما در کمال تعجب این طور نیست. در ادامه با معرفی آن‌ها با دیجی‌رو همراه باشید.

Glenn close

بین سال‌های ۱۹۸۳ و ۲۰۱۲، close شش بار نامزد جایزه‌ی اسکار شد و آخرین بار هم در سال ۲۰۱۲ برای فیلم Albert knobbs  بود.

Sigourney weaver

او برای فیلم‌های متعددی از جمله Alien، Working girl وغیره نامزد شده اما هیچ وقت جایزه را دریافت نکرده. این بازیگر گفته که مراسم جوایز برای فیلم‌های علمی_تخیلی ارزشی قائل نیستند.

Annette Bening

او تا به حال ۳ بار نامزد شده اما هر بار جایزه به رقیب رسیده. آخرین نامزدی‌اش در سال ۲۰۱۱ و برای فیلم The kids are alright بود که به ناتالی پورتمن به خاطر فیلم Black Swan  رسید.

Tom Cruise

هوادارش باشید یا نه، اما تام کروز فیلم‌های زیادی دارد که شایسته‌ی اسکار هستند. در سال ۲۰۰۰ او نامزد جایزه برای فیلمMagnolia  شد که به مایکل کین به خاطر بازی در فیلم the cider house rules باخت.

Joaquin phoenix

در سال ۲۰۰۶ این بازیگر جایزه‌ی بهترین بازیگر به خاطر نقش جانی کش در فیلم walk the line را از دست داد.

Roger Deakins

 

این استاد بازیگری تا بحال۱۳ بار نامزد شده، اما هر بار جایزه به رقبا رسیده. زمزمه‌هایی در مورد فیلم Blade runner 2049 است و امید می‌رود که در سال ۲۰۱۸ او این جایزه را بالاخره از آن خود کند.

Will smith

ویل اسمیت هم تا بحال ۲ بار نامزد شده، اما هنوز جایزه‌ای کسب نکرده. او یک بار برای فیلم Ali و یک بار هم برای فیلم The pursuit of happiness نامزد شده است.

Paul Thomas Anderson

او تا بحال ۶ بار نامزد شده، اما هیچ دفعه‌ای برنده نشده، احتمالا امسال هم برای کارگردانی Phantom Thread  نامزد می‌شود، اما نمی‌برد.

Amy Adams

ایمی آدامز، وقتی نوبت به جوایز اسکار برسد، لئونارد دیکاپریوی جدید است. او تا بحال ۶ بار نامزد شده، اما برای بازی معرکه اش در فیلم Arrival سال ۲۰۱۶ هم جایزه را دریافت نکرده!

Ralph Finnes

حتی ولدومورت هم نمی‌تواند برای خودش جایزه ببرد! او تا بحال دو بار نامزد شده اما جایزه‌ای کسب نکرده.

Bradly Cooper

با ۴ بار نامزدی از سال ۲۰۱۳ تا بحال، کوپر مثل یک ماشین نامزدی است! او در سال ۲۰۱۵ جایزه‌ی American sniper را به Eddie Redmayn به خاطر بازی در The Theory of every thing واگذار کرد.

Liam Neeson

شاید بگویید که یعنی او برای فیلم Schindlers  List  اسکار نگرفت؟ خیر! آن سال تام هنکس اسکار را به خاطر بازی در Forrest Gump از آن خود کرد.

 

لینک کوتاه http://bit.ly/2Df3pYC
منبع businessinsider

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊