نسخه جدید تلگرام با قابلیت های جدید منتشر شد

پس از عرضه آخرین به روزرسانی اندروید پیام‌رسان تلگرام، این کمپانی همچنان به ارائه خدمات و ویژگی‌های مختلف و جدید برای کاربران خود ادامه می‌دهد. این به روزرسانی به کاربران اندروید این اجازه را می‌دهد تا آسان‌تر از همیشه در کانال‌ها و گروه‌هایی با تعداد عضو بالا، رای‌گیری کنند؛ در حالی که برای نسخه آی او اس این پیام‌رسان به روزرسانی عرضه شده که به کاربران امکان جستجوی پیشرفته را می‌دهد.

کاربران تلگرام می‌توانند با نصب‌کردن این به روزرسانی بر روی گوشی اندروید خود، رای‌گیری‌ها و نظرسنجی‌ها را در گرو‌ه‌ها و کانال‌های پرجمعیت به طور مستقیم از طریق فهرست پیوست‌ها انجام دهند.

همچنین این کاربران می‌توانند این نظرسنجی‌ها را برای نمایان شدن در کانال یا گروه خود، سنجاق کنند. با این حال، تلگرام، به عنوان شرکتی که داده‌های کاربران خود را هرگز فاش نکرده، این نظرسنجی‌ها را به طور کاملا ناشناس انجام می‌دهد و شما هرگز نمی‌فهمید که چه کسی به چه چیزی رای داده است. اما اگر کسی خواست که رای خود را برای دیگران آشکار کند، از بقیه رای‌دهندگان جدا شده و در لیست شناس‌ها قرار می‌گیرد.

اما به روزرسانی برای کاربران آی‌او‌اس این پیام‌رسان، جستجوی تصویری و یک ویژگی دیگر را در دسترس قرار می‌دهد. مهم‌تر از همه، با این به روزرسانی کاربران می‌توانند هنگام فرستادن عکس و ویدیو، از جستجوی تحت وب برای یافتن تصاویر استفاده کنند.

همچنین چند ویژگی جزئی نیز در نسخه آی‌او‌اس، بهبود یافته است؛ به عنوان مثال با پاک کردن حافظه پنهان اشغال شده توسط برنامه (Cache)، به همان میزان از حافظه‌ی گوشی تخلیه خواهد شد. علاوه بر این‌ها، کاربران می‌توانند پس از بستن برنامه به دانلود کردن خود ادامه دهند و جزئیات دانلود و آپلود فایل‌ها برای کاربران نمایان می‌شود. همچنین وجود شاخص‌های آنلاین برای مشخص کردن افراد در بخش جستجو نیز از ویژگی‌های جدید نسخه آی‌اواس این پیام‌رسان است.

منبع Phone Arena Telegram
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar