یوبی‌سافت از ساخت نسخه جدید بازی Far Cry خبر داد

یوبی‌سافت با پستی که روز گذشته در صفحه فیسبوک خود قرار داد موجب خوشحالی طرفداران بازی Far Cry شد. پست شامل یک عکس جزیره سنگی از بازی Far Cry 3 با عنوان “یک جزیره که ما هرگز آن را ترک نکردیم”، بود. با انتشار این پست یوبی‌سافت خبر از نسخه جدید بازی‌ محبوب Far Cry داد، اما مشخص نیست چه زمانی این بازی به طور کامل معرفی و عرضه خواهد شد. آیا داستان این بازی مانند سری‌های قبل است یا Far Cry 3 یک بازی جدید همراه با داستان جدید خواهد بود؟

از آنجا که یوبی‌سافت تاکنون خبری را در رابطه با این موضوع تایید نکرده، می‌توان حدس و گمان‌هایی پیرامون آن زد. ممکن است پست فیسبوک فقط یک حیله باشد که یوبی‌سافت از آن استفاده کرده تا فکر ما را منحرف کند و نسخه بعدی بازی اصلا در چنین فضایی نباشد. همچنین می‌تواند یک نسخه remastered از Far Cry باشد.

حتی ممکن است تیزر برای یک بازی جدید و متفاوت Far Cry باشد که درون جزیره‌ای سنگی خواهد بود. شاید یوبی‌سافت فقط برای پاسخ دادن به طرفدارانِ بازی Far Cry، این تصویر را منتشر کرده و در آینده تصمیم اصلی خود را برای نسخه جدید این بازی خواهد گرفت.

به زودی مشخص می‌شود که هدف اصلی یوبی‌سافت از انتشار این پست چه بوده ولی تا آن زمان باید صبر کنیم تا اخبار بیشتری پیرامون آن منتشر شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها