زمان احتمالی عرضه بازی خدای جنگ جدید مشخص شد

چند ماه پیش بود که استودیو سانتا مونیکا شرکت سونی اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه جدیدی از بازی محبوب خدای جنگ یا همان گاد آو وار (God Of War) است. از آن زمان تاکنون این استودیو اطلاعات جسته گریخته‌ای از نسخه جدید بازی منتشر کرده، اما در مورد تاریخ عرضه آن هیچ صحبتی نشده است. اما حالا به نظر ‌میرسد که یکی از فروشندگان سونی در کشور پرتغال زمان عرضه این بازی را لو داده است. البته نمیتوان با قطعیت در مورد گزارش جدید منتشر شده نظر داد، اما حداقل ‌میتوانیم امیدوار باشیم که خدای جنگ جدید تا چند ماه دیگر وارد بازار شود.

این فروشگاه پرتغالی در جایی اعلام کرده که عرضه بازی جدید God Of War در تاریخ 14 سپتامبر 2017 آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه بازیهای محبوب معمولا در آخرین روزهای ماه عرضه ‌میشوند این تاریخ کمی عجیب و جالب به نظر ‌میرسد. البته 14 سپتامبر مصادف با پنج شنبه است و اکثر بازیها در کشورهای اروپایی در روز پنج شنبه وارد بازار می‌شوند.

god-of-war

البته هنوز هیچ خبر رسمی از منابع معتبر در مورد روز 14 سپتامبر 2017 منتشر نشده و شرکت سونی در این زمینه هیچ اظهار نظری نداشته است، به همین دلیل نمی‌توان با قطعیت در مورد تاریخ انتشار بازی سخن گفت.

امیدواریم که سونی در نمایشگاه E3 که حدود یک ماه دیگر برگزار می‌شود در مورد این بازی و زمان عرضه آن اطلاعات بیشتری در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

طرفداران این سری از بازیها سالهای زیادیست که منتظر نسخه جدید آن هستند. خدای جنگ جدید به صورت اختصاصی تنها برای دستگاه پلی استیشن 4 عرضه می‌شود.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها