فلای تودی

شگفتی جدید تسلا؛ خودرویی که بدون داشتن راننده، دنبالتان می‌آید!

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا در ماه نوامبر سال گذشته اعلام کرد که این کمپانی در حال کار کردن بر روی ویژگی‌های پیشرفته‌ی ورژن Summon خود است. این ویژگی به خودرو اجازه می‌دهد در صورتی که راننده در اپلیکیشن تسلا که پیش از این بر روی تلفن همراه خود نصب کرده دکمه‌ی Summon را نگه دارد، به موقعیت مکانی مشخص شده بر روی موبایل راننده برود و مسیر را دنبال کند.

ماسک اکنون آشکار کرد که این ویژگی طی چند هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد. امروز  او درمورد، به روز رسانی وضعیت این ویژگی در توییتر نیز مورد پرسش قرار گرفت. او پاسخ داد که این ویژگی در حال طی کردن روند نهایی و گرفتن موافقت و تصویب پایانی است‌. و به زودی صاحبان این برنامه، به این قابلیت دسترسی پیدا خواهند کرد.

او اصافه کرد که قابلیت +Summon در همه‌ی بازارهایی که تسلا خودروهای خود را به فروش می‌رساند ممکن است وجود نداشته باشد چرا که این کمپانی تحت برخی فشارهای قانونی قرار گرفته است. اما اشاره‌ی واضحی نکرده است که در کدام مراکز فروش!

ویژگی Summon+ با تمامی خودروهایی که کمپانی تسلا طی دو سال گذشته ساخته است سازگاری دارد. این قابلیت، به سیستم Autopilot ماشین برای این ویژگی متکی است. در حال حاضر، ویژگی Summon به صاحبان وسایل نقلیه کمک می‌کند که خودروهای خود را پارک کنند بدون آن که راننده پشت فرمان باشد.

ماسک همچنین در ماه نوامبر خاطر نشان کرد که Summon+ این امکان را برای صاحبان خودروها فراهم می‌کند که ماشین خود را در صورتی که در محدوده‌ی دید باشد، با ریموت تلفن همراه جا به جا کنند. برای انجام این کار، باید ریموت موبایل هایشان را به سمت ماشین بگیرند.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها