دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

نمونه عکس‌های نوکیا 3310 جدید و مقایسه آن‌ با گلکسی اس 7 سامسونگ!

نوکیا 3310 اوریجینال که در سال 2000 عرضه شده بود از هیچ دوربینی برخوردار نبود. اما گوشی جدیدی که نوکیا با همین نام در کنگره جهانی موبایل بارسلون رونمایی کرد، از یک دوربین پشتی 2 مگاپیکسلی بهره‌مند می‌باشد. با اینکه شمار کم مگاپیکسل‌های این دوربین باعث می‌شود تا انتظار بالایی از کیفیت عکاسی نوکیا 3310 جدید نداشته باشیم، اما با این حال تصاویر ثبت شده توسط این گوشی چندان هم بد نیستند و مشاهده نمونه‌هایی از آن‌ها که در ادامه مطلب درج شده، می‌تواند جالب باشد.

اما برای اینکه ارزیابی بهتری نسبت به کیفیت عکاسی نوکیا 3310 جدید داشته باشیم، ترجیح دادیم تا حالتی مقایسه‌ای به این مطلب داده و تصاویر ثبت شده توسط این گوشی را با تصاویر یکی از بهترین پرچمدارهای اندرویدی، یعنی گلکسی اس 7 سامسونگ، مقایسه نماییم! با اینکه گوشی هوشمند سامسونگ بسیار قدرتمندتر از نوکیا 3310 جدید است و این گوشی ساده به هیچ وجه نمی‌تواند گلکسی اس 7 را به چالش بکشد، اما مقایسه تصاویر گرفته شده توسط دوربین این دو گوشی می‌تواند دید بهتری راجع به کیفیت عکاسی نوکیا 3310 جدید، بدهد. پس تا انتهای مطلب با ما در دیجی رو همراه باشید.

در اینجا تصویر پرتره‌ای که گلکسی اس 7 ثبت کرده دارای رنگ‌هایی اشباع شده‌تر بوده و رنگ زرد نیز کاملاً غالب می‌باشد. اما در مقابل تصویر ثبت شده توسط نوکیا 3310 جدید واقعی‌تر و طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. البته جزئیات تصویر به هیچ وجه قابل مقایسه با عکسی که گلکسی اس 7 گرفته، نیست.

در این صحنه، به نظر ما گلکسی اس 7 با اینکه باز هم جزئیات بیشتری را ثبت نموده اما تاریک بودن عکس گرفته شده به وسیله آن کاملاً محسوس و تاحدودی ناخوشایند است. در طرف مقابل نوکیا 3310 جدید تصویری روشن‌تر ثبت کرده که حس بهتری را به بیننده منتقل می‌کند.

عکسی که از لوگوی نوکیا توسط این دو گوشی ثبت شده است، تقریباً مشابه هستند. اما همان‌طور که مشاهده می‌کنید غالب بودن رنگ زرد در عکس گلکسی اس 7 باز هم مشهود بوده و می‌توان گفت عکسی که نوکیا 3310 جدید گرفته، به واقعیت نزدیک‌تر است.

در این صحنه گلکسی اس 7 بسیار بهتر ظاهر شده و تصویری واضح‌تر با رنگ‌هایی زنده ثبت نموده است. این در حالی است که تصویر گرفته شده به وسیله نوکیا 3310 جدید کمی رنگ و رو رفته و بی‌روح به نظر می‌رسد. اما به هر حال این عکس نیز کیفیت قابل قبولی دارد.

حتماً شما هم با ما موافقید که دوربین نوکیا 3310 جدید چندان هم ناامید کننده نبوده و قادر به ثبت تصاویری قابل قبول می‌باشد. با اینکه مسملاً نمی‌توان انتظار داشت این گوشی ساده و مقرون به صرفه که حتی از قابلیت‌های هوشمند نیز بهره چندانی نبرده است (!) بتواند در رقابت با دوربین گوشی‌های هوشمندی نظیر گلکسی اس 7 و یا آیفون 7 برنده باشد، اما با این حال دوربینی که برای آن در نظر گرفته شده، برای محصولی در این رده کاملاً مناسب به نظر می‌رسد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar