تصاویری از مقر جدید کمپانی اپل؛ سفینه ای در زمین!

تا کنون تصاویر متنوعی از خانه بسیار بزرگ و جدید کمپانی اپل واقع در نزدیکی مقر فعلی این کمپانی در کوپرتینو منتشر شده است. با توجه به اینکه این پروژه عظیم روزهای پایانی خود را سپری می کند، توجه همگان به این ابرسازه معطوف شده است.

این مقر جدید، با 260128 متر مربع مساحت (2.8 میلیون فوت مربع)، انرژی خود را از نور خورشید تامین خواهد کرد. بنای جدید خانه جدید برای 13000 کارمند بوده و زیر آن سالن همایشات 11148 متر مربعی با گنجایش هزار نفر جای گرفته است. این سازه دارای رستورانی با 5574 مترمربع زیربنا و پارکینیگی 1858 مربعی خواهد بود.

توجه شما را به دیدن عکس هایی از مقر جدید اپل، که به احتمال زیاد اوایل سال 2017 میلادی شاهد افتتاح آن خواهیم بود، جلب می کنم.

تصویر هوایی مقر اپلتصویری هوایی از مقر جدید اپل که مساحت 260128 متر مربعی آن را در کنار محله های همسایه به تصویر می کشد.

نصب شیشه های بیرونیکارگران در حال نصب درب های شیشه ای غول پیکر که ارتفاع آنها به اندازه ساختمانی 4 طبقه است.

دیوار درونی مقربا توجه به شنیده ها و گزارشی داخلی از MacGeneration، بیش از 60 کارگر به مدت 5 ماه است که در حال کاشی کاری دیوار داخلی محدب تونل هستند.

فضای رستوران مقر جدید اپلفضای داخلی رستوران این سازه، 2800 نفر کارمند را در خود جای خواهد داد. علاوه بر این، محوطه خارجی این رستوران پس از تکمیل میزبان 4000 کارمند دیگر خواهد بود.

کاور فولادی ستون های مقر جدید اپلکارگری در حال آماده سازی یکی از چندین کاور فولادی ستون های داخل محوطه رستوران. به گفته MacGeneration پوشش کامل یک ستون به 4 عدد از این کاورها نیاز دارد.

پنل های شیشه ای مقر جدید اپل3000 پنل شیشه ای در حال نصب بر روی نمای این ابرسازه هستند. تقریبا 900 تا از این پنل ها خمیده بوده و نیازمند دستگاه های سفارشی ساز برای نصب می باشند.

پرسپکتیو نمای بیرونی مقر جدید اپلنمای پرسپکتیو ظاهر خمیده مقر جدید کمپانی اپل. شیشه هایی خمیده که باعث شده اند بسیاری این مقر را به یک فضاپیما تشبیه کنند.

درختکاری در محوطه مقر جدید اپلکارگران در حال کاشتن یکی از 3000 گونه مختلف درخت که در محوطه کاشته خواهند شد. 80 درصد از محیط مقر را فضای سبز با انواع درختان میوه تشکیل خواهد داد.

منبع Mashabe
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها