ارائه نسخه جدید یاهومسنجر با امکاناتی متفاوت‌تر از گذشته

مدت زمان زیادی بود که خبری از بروزرسانی‌های خوبی در رابطه با یاهومسنجر، پیام‌رسان کمپانی یاهو نبود. می‌توان این مسنجر را یکی از قدیمی ترین اپلیکیشن های پیام رسان دانست که در ابتدا برای پلتفرم پی سی عرضه شد. پس از عرضه اسمارت فون‌های اندرویدی دیگر استفاده از این پیام رسان تا رفته رفته منسوخ شد و با ازدیاد استفاده جوامع از این اسمارت فو‌ن‌ها، گفتگو از طریق پی سی جای خود را به گفتگو از طریق اسمارت فون‌های همیشه در دسترس و رقبایی مانند وایبر داد.

هرچند که اپلیکیشن یاهومسنجر برای اندروید و iOS نیز عرضه شد، اما ضعف پیام رسان یاهو به قدری قابل لمس بود که از ذهن کاربران خود را دور نماید.
اما حالا پس از گذشت چند سال، یاهو با ارائه یک نسخه جدید از پیام رسان خود قصد دارد تا دوباره نام خود را در بین خیل عظیمی از اپلیکیشن های پیام رسان بر سر زبان‌ها بی‌اندازد.نسخه ای که به قول شرکت سازنده اش زمین تا آسمان با نسخه گذشته یاهومسنجر فرق می‌کند.

نکته جالب توجه این قضیه آن است که کمپانی یاهو پس از برگزاری چندین جلسه سطح بالا طی روزهای گذشته اعلام داشته بود که حتی ممکن است به زودی بخش‌های اصلی خودش را به فروش برساند. هرچند به نظر می‌رسید یاهومسنجر یکی از بخش‌هایی باشد که یاهو به فروش آن می‌اندیشد اما با عرضه نسخه جدید یاهومسنجر نشان داد که کمپانی یاهو می‌خواهد بر روی این بخش سرمایه گذاری کرده و قصد فروش آن را نخواهد داشت.

نسخه جدید یاهومسنجر کاربران را قادر به حذف پیام‌های ارسالیشان می‌سازد. قابلیتی که وایبر نیز در جهت احیای نام خود دست به افزودن آن زد.همچنین سرویس News Digest دو بار در روز خلاصه اخبار را در اختیار کاربران قرار می دهد و دیگر در تمام طول روز نوتیف های مربوط به اخبار دریافت نخواهد شد.

از دیگر قابلیت‌های افزوده شده به این مسنجر می‌توان به استفاده از یک سیستم کاملاً مدرن، جهت ارسال عکسها و یا فایلهای GIF اشاره کرد.

نسخه جدید یاهومسنجر

به عقیده یاهو بیشترین استفاده کاربران از اپلیکیشن‌های پیام رسان، ارسال تصاویر است بنابر این تمام تلاش خود را در جهت بهبود این قسمت از سیستم نموده است تا کاربرانش را راضی تر از هر زمان دیگری نگاه دارد و با امکان مدیریت تصاویر موجود در گالری کاربر توسط فلیکر، به هرچه جذاب شدن این بخش پیام رسان خود کمک شایانی نموده است.

همچنین نسخه جدید یاهومسنجر روابط بین مخاطبانتان با شما را با استفاده از ویژگی Smart Contacts خود تشخیص داده و شما را یاری خواهد کرد.

از دیگر نکاتی که پیام رسان یاهو با خود یدک می‌کشد، همگام سازی مکالمات بین مسنجر تحت وب،تحت ایمیل و یا اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی شما می‌باشد که نسبت به قبل با قدرتی بیشتر به انجام این کار خواهد پرداخت.

نسخه جدید یاهومسنجر هم اکنون برای پلت فرم‌های اندروید، iOS و نسخه تحت وب  به صورت کاملاً رایگان قابل استفاده می‌باشد و شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام به دریافت آن نمایید.

نسخه تحت وب

دانلود نسخه اندروید از کافه بازار

دانلود نسخه آی او اس از اپ استور

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع ubergizmo

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد