فلای تودی

کنسول دستی «نینتندو 2DS XL» معرفی شد

با وجود قابلیت تبدیل شدن نینتندو سوییچ به یک کنسول بازی قابل حمل، این سوال مطرح شده بود که آیا این کنسول پایانی بر کنسول‌های قابل حمل نینتندو مانند 3DS خواهد بود یا نه؟ البته نینتندو اعلام کرده که انتظار دارد این دو کنسول شانه به شانه هم پیشرفت کرده و به تکامل برسند.

این شرکت ژاپنی به تازگی کنسول بازی دستی جدید خود با نام نینتندو 2DS XL را معرفی کرده است. این کنسول را نمی‌توان به چشم یک به روزرسانی ساده برای 3DS نگاه کرد و نینتندو با این اقدام خود نشان داده که به این زودی‌ها برنامه‌ای برای جایگزینی کنسول‌های دستی به وسیله سوییچ ندارد.

کنسول جدید نینتندو 2DS XL

بنا به گزارش Reggie Fils-Aime، رئیس شعبه آمریکای نینتندو در این باره گفته: “این سخت‌افزار جدید که به خط تولید کنسول‌های قابل حمل نینتندو اضافه شده، نشان دهنده تعهد ما به بازار کنسول‌های دستی است.” از لحاظ مشخصات و ویژگی‌ها، 2DS XL قادر به اجرا کردن بازی‌های 3DS و DS خواهد بود، البته با این تفاوت که این بار خبری از حالت سه بعدی نیست و بازی‌ها تنها در نمای دو بعدی قابل اجرا خواهند بود.

بنابراین اگر قابلیت سه بعدی 3DS برایتان چندان کاربردی ندارد، 2DS XL می‌تواند جایگزین خوبی برای این کنسول دستی باشد. انتظار می‌رود نینتندو 2DS XL در روز 28 ژوئیه (6 مرداد) با قیمت بسیار مناسب 150 دلاری راهی بازار شود.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها