آی پینز

نینتندو فردا اولین بازی گوشی های هوشمند خود را معرفی می کند.

درماه مارس گذشته ، نینتندو اعلام کرد که با توسعه دهنده ی گوشی نیدا کار می کنند تا اولین بازی ویدیویی خود را برای تلفن های هوشمند توسعه دهند. دو ماه بعد این کمپانی گفت که سعی می کنند این بازی را تا پایان سال معرفی نمایند و به دنبال آن نینتندو توضیح داد که در حال آماده سازی پنج عنوان برای گوشی های هوشمند می باشد.

معرفی اولین بازی هوشمند نینتندو
معرفی اولین بازی هوشمند نینتندو

نینتندو می گوید امکان انتقال تمامی نسخه ی کنسول این بازی ها بر روی بستر موبایل وجود ندارد، اما بیشتر شخصیت های مهم و معروف بازی ها در نسخه گوشی های هوشمند وجود خواهند داشت.

وال استریت باور دارد نینتندو می تواند با استفاده ار این بازی ها به خط کنسول های خود قدرتی دوباره ببخشد. تمرکز این کمپانی بر روی “casual gamers” یعنی کسانی که دوست دارند این بازی ها را روی دیوایس های موبایل خود انجام دهند، می باشد.

اما Satoru Iwata مدیر عامل این کمپانی در اوایل سال گفت که انتظار دارد بازی های موبایل نینتندو در تمامی سیستم های مخصوص بازی این کمپانی قابل اجرا و بازی باشند.

فروشگاه بازی های موبایل پر ازعنوان های رایگان است و این بازی ها نیز می توانند به صورت رایگان ارائه شوند، اما بازیکن ها برای استفاده از تمامی قابلیت های بازی، مجبور به خرید درون برنامه ای خواهند بود.

معرفی اولین بازی هوشمند نینتندو
معرفی اولین بازی هوشمند نینتندو

نظر شما درمورد بازی ماریو روی موبایل هوشمندتان چیست؟

 

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد