آی پینز

احتمال معرفی رسمی نوکیا 9 PureView با دوربین پنج‌گانه در اواخر ماه ژانویه

ممکن است شاهد معرفی رسمی اولین تلفن هوشمند با 5 لنز دوربین تصویربرداری پشتی از سوی نوکیا در اواخر ماه ژانویه باشیم. مدت زیادی است که خبرهایی در مورد گوشی پرچم‌دار جدید نوکیا 9 PureView به گوش می‌رسد، به طوری که از اولین خبر فاش شده از این محصول، 2 سال گذشته منتشر شد، اما در نهایت گزارش‌های مطمئنی بدست آمده که خبر از معرفی رسمی این گوشی با دوربین 5 گانه را در ماه ژانویه سال میلادی جاری برابر با دی و بهمن 1397، می‌دهد.

به تنهایی در دو هفته اخیر شاهد درز تصاویر رندر شده از نوکیا 9 PureView به همراه تصاویر واقعی و یک ویدیوی تبلیغاتی بودیم که بدست آمدن چندین رسانه از این محصول می‌تواند گمان نزدیک بودن زمان معرفی را تقویت کند.

احتمال معرفی رسمی نوکیا 9 PureView با دوربین پنج‌گانه در ماه جاری

یک منبع آگاه از نوکیا اعلام کرده که به احتمال زیاد شاهد معرفی رسمی گوشی مورد انتظار نوکیا 9 PureView در اواخر ماه ژانویه سال 2019 میلادی خواهیم بود. گویا این پرچم‌دار اولین محصول بالا رده اندرویدی نوکیا با قابلیت رقابت با دیگر پرچم‌دارهای شرکت‌های حاضر در بازار تلفن هوشمند خواهد بود. با وجود این که به طور قطع نمی‌توان هر گونه اطلاعاتی را از Nokia 9 PureView تایید کرد اما احتمال معرفی رسمی آن در این ماه، روز به روز، شدت یافته است.

گزارش‌های بدست آمده، خبر از معرفی رسمی این گوشی در طی یک کنفرانس در شهر دبی، می‌دهند که بسیاری از شرکت‌ها تمایل به معرفی محصول‌های خود در این محل دارند.

احتمال معرفی رسمی نوکیا 9 PureView با دوربین پنج‌گانه در ماه جاری

همچنین ممکن است شاهد عرضه تجاری این محصول در ماه فوریه میلادی در کشور هند باشیم. اطلاعاتی در مورد عرضه این محصول در دیگر بازارها همچنان بدست نیامده است.

در حال حاضر، نوکیا 7.1 با قیمت 349 دلار، بالاترین و گران‌ترین محصول موبایلی این شرکت است که با توجه به مشخصات خارق العاده احتمالی نوکیا 9 PureView، احتمال افزایش قیمت قابل توجه در جدید‌ترین پرچم‌دار در شرف عرضه‌ی نوکیا، وجود دارد.

علاوه بر تلفن هوشمند جدید نوکیا با دوربین پنج‌گانه، قرار است شاهد عرضه چند عنوان دیگر از این شرکت در ماه فوریه در بازار باشیم. به احتمال زیاد، نوکیا 6.2 و 8.1 پلاس دو نمونه‌ای باشد که به زودی معرفی و منتشر شوند و پس از عرضه در بازارهای شرقی، در دیگر نقاط نیز به فروش برسند.

احتمال معرفی رسمی نوکیا 9 PureView با دوربین پنج‌گانه در ماه جاری

احتمال معرفی رسمی نوکیا 9 PureView با دوربین پنج‌گانه در ماه جاری

 

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها