اطلاعات کامل عرضه آیفون های 2019 – آیفون 11 منتشر شد

طبق گزارش وال استریت جورنال اپل در سال 2019 سه آیفون جدید عرضه می‌کند که نسل بعدی گوشی‌های فعلی iPhone XS Max، XS و XR خواهند بود و رده‌بالاترین مدل آن مجهز به سه دوربین خواهد بود در حالی که دو مدل دیگر دو دوربین خواهند داشت.

وال استریت جورنال جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نمی‌دهد اما پیش از این نیز تصاویری از مدل مفهومی جدید آیفون با سه دوربین مشاهده کرده‌ایم. در حالی که این گزارش اشاره‌ای نمی‌کند که این دوربین اضافه قادر به انجام چه کارهایی است، شایعات بیانگر این هستند که با دوربینی با زاویه‌ی باز روبه‌رو هستیم که می‌تواند عملکری بسیار شبیه به GoPro داشته باشد. برخی از گوشی‌های هوشمند فعلی نیز چنین لنزهای اولترا وایدی را ارائه می‌دهند: یکی از این گوشی‌ها Huawei Mate 20 Pro است و LG V40 نیز چنین امکانی دارد. با این حال کیفیت تصویر این گوشی‌ها زیاد خوب نیست و انتظار می‌رود که اپل بتواند تجربه‌ی بهتری را در این زمینه برای کاربران‌اش شکل دهد.

فقط گران‌ترین گوشی 2019 اپل مجهز به دوربین سه‌گانه خواهد بود.

اپل همچنین در نظر دارد که مدل XR خود را مجهز به صفحه نمایش OLED کند. صفحه نمایش‌های OLED معمولاً کنتراست بالاتری دارند و رنگ‌ها را زنده‌تر نمایش می‌دهند. در حال حاضر iPhone XS و XS Max صفحه نمایش‌های OLED دارند اما مدل XR مجهز به صفحه نمایش LCD است.

با توجه به این گزارش و اطلاعات موجود باید در سال 2019 انتظار سه گوشی جدید اپل را داشته باشیم که به طور خلاصه شامل امکانات زیر هستند:

  • آیفون XI Max – آیفون 11 مکس: صفحه نمایش OLED، سیستم دوربین سه‌گانه
  • آیفون XI – آیفون 11: صفحه نمایش OLED، دوربین دو‌گانه
  • آیفون XR 2019: صفحه نمایش OLED، دوربین دوگانه

اپل در حال حاضر نمی‌تواند به توجه به زمان‌بندی تولید خود تغییرات زیادی در مدل‌های 2019 آیف خود ایجاد کند اما این سری آیفون 11 به هیچ وجه نهایی نشده‌اند و ممکن است شاهد تغییراتی باشند.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها