گوشی هوشمند اندرویدی نوکیا از صفحه نمایش 2K برخوردار خواهد بود

نوکیابهزودی با محصولات جدید به بازار گوشی‌های هوشمند بازمیگردد، در حالیکه انتظار می‌رود اولین محصول اندرویدی این کمپانی یک گوشی میان رده باشد اما مدل دیگر یعنی P1یک گوشی اندرویدیبالا رده خواهد بود که در دو نوع متفاوت عرضه می‌شود.

اکنون آخرین شایعات ادعا می‌کنند که مدل P1 از صفحهنمایش با رزولوشن 2K و بدنه فلزی برخوردار خواهد بود. این شایعه که از کشور چین منتشرشده همچنین ادعا می‌کند مدل P1هماکنون در مرحله مهندسی نمونه اولیه قرار دارد. طبق این گزارش این مدل در دو نوع 5.2 و 5.5 اینچی AMOLED با رزولوشن 2K عرضه خواهد شد و هر دو نوع از بدنه فلزی حرفه‌ای بهره می‌برند.

گوشی‌های نوکیا همواره با دوربین‌هایفوقالعاده خود شناخته می‌شوند و به نظر می‌رسد این سنت در مدل P1 نیز ادامه پیدا خواهد کرد و طبق شایعات منتشرشده، این پرچمداراندرویدی نوکیا از سنسورهای دوربین گرافن استفاده می‌کند که عملکرد دوربین در نور کم را به شکل قابلتوجه ای بهبود می‌بخشد.

در ادامه همچنین گفته می‌شودمدل‌های جدید نوکیا بهصورتپیشفرض از اندروید7.0نوقا استفاده می‌کنند، بااینحال هنوز مشخص نیست این گوشی‌های جدید نوکیا چه زمانی به بازار عرضه می‌شوند و قیمت آن‌ها در چه حدودی خواهد بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها