مشکلات اتصال به Wi-Fi پس از آخرین به روزرسانی آ‌ی‌او‌اس!

بعد از آن‌که بعضی از کاربران آیفون، با به روزرسانی گوشی خود به نسخه 12.1.2 آی‌او‌اس، به مشکلاتی در اتصال به اینترنت از طریق داده همراه برخوردند، برخی دیگر از کاربران پس از این به روزرسانی از اختلال در اتصال به شبکه Wi-Fi گزارش دادند.

یکی از کاربران آیفون بعد از به روزرسانی و برخورد با مشکل دراتصال به Wi-Fi در توییتر بیان کرد که غیر فعال کردن تماس‌های Wi-Fi و تغییر تنظیمات آن از گزینه صدا و داده به گزینه «فقط داده» می‌تواند کارساز باشد. اگر شما با گوشی آیفون خود نیز به همچین مشکلی برخوردید، امتحان کردن این روش ضرری ندارد.

طبق اظهارات خود کمپانی اپل، به روزرسانی نسخه 12.1.2 آی‌او‌اس برای رفع کردن مشکل اتصال به اینترنت از طریق سیمکارت در سیستم عامل برای کاربران آیفون در ترکیه بوده‌است. اما با عرضه این به روزرسانی، نه تنها مشکلات کاربران ترکیه حل نشد، بلکه اختلال در اتصال آن‌ها در سراسر جهان برای دیگر کاربران آیفون نیز ایجاد شد و حتی باعث برخی ایرادات در متصل شدن به شبکه Wi-Fi برای بعضی از کاربران دیگر گردید. بسیاری از کاربران بعد از اتفاقات اخیر به شدت به شرکت اپل معترض شده‌اند.

wi a 600x211 - مشکلات اتصال به Wi-Fi پس از آخرین به روزرسانی آ‌ی‌او‌اس!

خبر خوب یا بد این است که اپل در حال آزمایش نسخه بعدی آی‌او‌اس یعنی نسخه 12.1.3 است؛ اما مالکان آیفون نیز از این بابت نگرانی دارند که به روزرسانی بعدی اپل، چه بر سر تلفن همراهشان می‌آورد.

منبع Phone Arena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.