فلای تودی

احتمال معرفی اولین گوشی‌ فایو جی نوکیا در آینده ای نزدیک

کمتر از یک هفته پیش، نوکیا برای اولین بار فاش کرد که در تاریخ پنجم دسامبر (14 آذر) گوشی هوشمند بعدی خود را معرفی خواهد کرد. البته این شرکت هیچ گونه جزئیاتی درباره‌ی این گوشی ارائه نداد و در نتیجه هرگونه اطلاعاتی درمورد پرچمدار بودن آن در حد حدس و گمان باقی می‌ماند. اما اطلاعات جدیدی به بیرون درز کرده که از معرفی اولین گوشی مجهز به فایو جی نوکیا در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد. با دیجی رو همراه باشید.

مدیر ارشد محصولات نوکیا، جوهو سارویکاس با انتشار توئیتی اعلام کرد که در کنفرانس Tech Summit کوالکام روی صحنه می رود. کوالکام در این رویداد از تراشه بعدی خود رونمایی خواهد کرد.

به گفته آقای سارویکاس، او در این کنفرانس درباره‌ی طرح‌های نوکیا برای معرفی گوشی‌های فایو جی صحبت خواهد کرد. این رویداد از روز سه شنبه سوم دسامبر (12 آذر) آغاز خواهد شد و تا 5 دسامبر (14 آذر) ادامه خواهد یافت. بنابراین، نوکیا در تاریخ 3 دسامبر به اطلاع رسانی در مورد برنامه های فایو جی خود پرداخته و دو روز بعد در تاریخ 5 دسامبر گوشی جدید خود را معرفی می‌کند. سوالی که پیش می‌آید این است که آیا این گوشی جدید مجهز به فناوری فایو جی نوکیا خواهد بود؟

این احتمال بعید به نظر می‌رسد. چرا که بر اساس شایعات قبلی نوکیا قصد دارد یک گوشی رده بالای فایو جی را به بازار عرضه کند اما این اتفاق در کنفرانس جهانی موبایل (MWC) در سال 2020 رخ خواهد داد. به هر حال، باید تا فردا که کنفرانس کوالکام برگزار می‌شود صبر کرد و دید که اولین گوشی فایو جی این شرکت چه زمانی معرفی می‌شود.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها