تصویری از گوشی هوشمند اندرویدی بلک بری منتشر شد

BlackBerry-Phones

تصویری که در پایین مشاهده می کنید اخیرا منتشر شده و به نظر می رسد قسمت پایینی یکی از گوشی های هوشمند اندوریدی کمپانی بلک بری (BlackBerry) را نشان می دهد که قرار است در آینده ای نزدیک عرضه شود. با توجه به شایعاتی که اخیرا پخش شده اند، شرکت کانادایی بلک بری در نظر دارد حداقل دو گوشی هوشمند اندویدی را امسال روانه بازار کند. یکی از این گوشی ها که با نام رمز BlackBerry Venice شناخته می شود احتمالا یک گوشی هوشمند رده بالای کشویی با صفحه نمایش خمیده Quad HD خواهد بود و دیگری که نام رمز BlackBerry Prague را بر روی خود دارد انتظار می رود یک گوشی رده پایین شبیه BlackBerry Z3 باشد.

BlackBerry-Android-QWERTYاما تصویر بالا که امروز در وب سایت توییتر و توسط @evleaks منتشر شده است، مشخصا مربوط به یک گوشی کشویی نمی باشد و همچنین شباهتی هم به BlackBerry Z3 ندارد. در عوض این تصویر بسیار شبیه گوشی هوشمند BlackBerry Passport می باشد که از صفحه کلید فیزیکی با سه ردیف دکمه و با ترتیب QWERTY استفاده می کند. اگر این تصویر مربوط به یک گوشی مشابه BlackBerry Passport باشد به احتمال فراوان با یک گوشی هوشمند عریض و رده بالا و طبیعتا با قیمتی بالا روبرو خواهیم بود.

با توجه به این که صفحه کلید مجازی به وضوح در روی صفحه نمایش این گوشی مشاهده می شود می توان نتیجه گرفت که این گوشی جدید مجهز به اندروید آبنبات چوبی خواهد بود. اما متاسفانه به غیر از این حدس هایی که از روی تصویر می توان زد، اطلاعات دیگری درباره این گوشی هوشمند منتشر نشده است.

ماه پیش بود که مدیر عامل شرکت بلک بری، آقای جان چن (John Chen) گفته بود احتمال عرضه گوشی های اندرویدی توسط این شرکت وجود دارد و اظهار کرده بود که اگر بلک بری نسبط به فروش گوشی های اندرویدی خود اطمینان حاصل کند اقدام به تولید آن ها خواهد نمود. حال با توجه به شایعات اخیر و تصویر منتشر شده می توان به این نتیجه رسید که کمپانی بلک بری به اطمینان کافی در خصوص تولید گوشی های اندرویدی رسیده و در آینده ای نزدیک می توان انتظار رونمایی از این محصولات را داشت.

منبع: phonearena

لینک کوتاه
حسین محمودزاده
حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!