مشخصات کامل «وان پلاس 6 تی» فاش شد

وان پلاس 6 تی (OnePlus 6T) که به زودی قرار است توسط کمپانی چینی وان پلاس رونمایی شود، پروژه چندان محرمانه‌ای محسوب نمی‌شود و در حال حاضر بسیاری از مشخصات آن فاش شده است. اما به هر حال برگه مشخصات کامل این گوشی که امروز منتشر شده به تمام حدس و گمان‌ها در مورد آن پایان می‌دهد و ما را با آنچه که قرار است رونمایی شود به طور کامل آشنا می‌کند.

این مدل جدید حدود 2 میلیمتر بلندتر از وان پلاس 6 استاندارد بوده، کمی باریک‌تر شده و البته ضخامت آن هم تاحدودی بیش‌تر شده است. اما در عوض باتری و صفحه نمایش بزرگتری را ارائه می‌دهد. کوچک‌تر شدن فرورفتگی بالای نمایشگر نیز از دیگر تغییرات اعمال شده در وان پلاس 6 تی است که باعث شده فضای بیش‌تری در اختیار صفحه نمایش گوشی قرار بگیرد.

مشخصات کامل «وان پلاس 6 تی» فاش شد

یکی از بخش‌هایی که شایعات زیادی در مورد آن به گوش می‌رسید، دوربین بود. بالاخره مشخص شد که دوربین وان پلاس 6 تی دقیقاً مشابه با مدل استاندارد آن خواهد بود. با وجود اینکه وان پلاس تلاش زیادی برای بهبود نرم افزاری دوربین در پرچمدار جدید خود انجام خواهد داد اما استفاده از همان ماژول دوربین پیشین بدین معنا است که همچنان هیچ خبری از لنز تله فوتو یا زاویه گسترده نخواهد بود. برخلاف دوربین پشتی، دوربین سلفی وان پلاس 6 تی کمی تغییر کرده و گشودگی دیافراگم و همچنین وضوح تصویری آن کمی بیش‌تر شده است.

به هر حال تنها چند روز تا رونمایی رسمی از وان پلاس 6 تی باقی مانده و باید دید آیا شرکت سازنده هیچ نکته جدیدی برای ارائه کردن به حضار خواهد داشت یا نه!

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.