کدام گوشی‌های وان پلاس به اکسیژن او اس 11 آپدیت می‌شوند؟

همان‌طور که وعده داده شده بود، وان پلاس امروز از به‌روزرسانی بزرگ هیدروژن او اس 11 (با نام اکسیژن او اس 11 در بازارهای جهانی) مبتنی بر اندروید 11 در چین رونمایی کرد. این سیستم عامل سفارشی جدید نه تنها بهبودهای خوبی در زمینه رابط کاربری و حالت تاریک دارد، بلکه ویژگی‌های جدیدی مانند نمایشگر همیشه روشن، نوت‌برداری صوتی و مواردی دیگر را نیز اضافه کرده است.

بیشتر بخوانید:

اما اگر از کاربران گوشی‌های وان پلاس باشید، حتماً این سؤال برای شما هم پیش آمده که دقیقاً کدام یک از مدل‌ها به نسخه جدید اکسیژن او اس ارتقاء پیدا خواهند کرد؟ همچنین زمان انتشار این به‌روزرسانی چه موقع است؟ خوشبختانه شرکت چینی وان پلاس امروز و در ادامه رونمایی از اکسیژن او اس 11، این جزئیات را هم به اشتراک گذاشته و در ادامه می‌توانید لیست کامل گوشی‌هایی که به‌روزرسانی نرم افزاری مذکور را دریافت خواهند کرد، مشاهده کنید. با دیجی رو همراه باشید.

برنامه زمانی انتشار اکسیژن او اس 11 (OxygenOS 11)

وان پلاس از امروز عرضه نسخه پیش نمایش سوم توسعه دهندگان اکسیژن او اس 11 بر مبنای اندروید 11 را برای گوشی‌های وان پلاس 8 و 8 پرو آغاز کرده است. این دو گوشی از همان اولین نسخه بتای اندروید 11، مراحل تست سیستم عامل جدید را آغاز کرده‌اند و به‌روزرسانی‌های متعددی را در این زمینه دریافت نموده‌اند.

در ادامه، وان پلاس قصد دارد تا از تاریخ 8 سپتامبر (18 شهریور) عرضه نسخه بتای عمومی را برای وان پلاس 8 و 8 پرو آغاز کند. نسخه نهایی اکسیژن او اس 11 هم برای گوشی‌های مذکور در اواسط ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت. از آنجا که نسخه پایدار اندروید 11 در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد، عملکرد وان پلاس در آماده‌سازی به‌روزرسانی مبتنی بر این سیستم عامل عالی بوده و در کمترین زمان قصد دارد آن را بر روی گوشی‌های سری 8 خود بیاورد.

وان پلاس 8 و 8 پرو

در مجموع هشت گوشی از محصولات وان پلاس، به‌روزرسانی اکسیژن او اس 11 را دریافت خواهند کرد که در ادامه لیست آن‌ها را مشاهده می‌کنید:

اواسط اکتبر 2020 (اواخر مهر 99)

  • وان پلاس 8 (OnePlus 8)
  • وان پلاس 8 پرو (OnePlus 8 Pro)

اواسط دسامبر 2020 (اواخر آذر 99)

  • وان پلاس 7 تی (OnePlus 7T)
  • وان پلاس 7 تی پرو (OnePlus 7T Pro)
  • وان پلاس 7 (OnePlus 7)
  • وان پلاس 7 پرو (OnePlus 7 Pro)
  • وان پلاس 6 (OnePlus 6)
  • وان پلاس 6 تی (OnePlus 6T)

البته باید اشاره کنیم که به گفته وان پلاس، پروسه انتشار اکسیژن او اس 11 به صورت تدریجی خواهد بود و به عنوان مثال ممکن است وان پلاس 7 تی این به‌روزرسانی را در اواسط دسامبر دریافت کند در حالی که چند هفته بعد نوبت به وان پلاس 7 برسد.

همچنین از آنجا که گوشی مقرون به صرفه اخیر شرکت،‌ یعنی وان پلاس نورد (OnePlus Nord) در چین عرضه نشده، در لیست فوق هم هیچ اشاره‌ای به این محصول نشده است. اما می‌توان حدس زد که وان پلاس نورد هم به همراه گوشی‌های وان پلاس 8 و 8 پرو در اواسط ماه اکتبر یا اوایل نوامبر، به‌روزرسانی اکسیژن او اس 11 را دریافت کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع beebom
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها