فلای تودی

ویدیویی از گوشی جدید اوپو با دوربین زیر نمایشگر [تماشا کنید]

حدود سه هفته است که از گوشه و کنار خبر از طراحی موفقیت آمیز دوربین سلفی زیر نمایشگر توسط کمپانی چینی اوپو (Oppo) به گوش می رسد و به نظر می رسد این شرکت بالاخره مدل اولیه گوشی هوشمند مجهز به این فناوری را آماده نمایش عمومی کرده است. اوپو امروز یک ویدیوی تبلیغاتی جدید منتشر کرده که کاملاً با هدف جلب توجه کاربران به دوربین زیر نمایشگر طراحی شده و به یک رونمایی بزرگ در تاریخ 26 ژوئن (5 تیر) و در جریان کنگره جهانی موبایل شانگهای 2019 اشاره دارد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

در این ویدیوی کوتاه و 15 ثانیه‌ای، علاوه بر اینکه سیر تکامل دوربین‌های سلفی به تصویر کشیده شده و به فناوری جدید اوپو در انتقال این سنسور به زیر نمایشگر اشاره شده، گوشی هوشمندی را می توان دید که نسبت نمایشگر به بدنه بسیار بالایی داشته و حاشیه‌های اطراف آن بسیار باریک هستند.

این اولین بار نیست که ویدیویی از فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر اوپو منتشر می شود و پیش از این نیز شاهد انتشار یک ویدیوی ضبط شده بسیار کوتاه بوده ایم. این طور که از ویدیوها بر می آید، دوربین زیر نمایشگر به خوبی قادر به ثبت عکس بوده و در هنگام بسته بودن برنامه دوربین نیز، صفحه نمایش بالای آن به صورت عادی پیکسل‌ها را نمایش داده و هیچ خبری از دوربین نخواهد بود. همچنین هنگام فعال کردن برنامه دوربین، از آنجا که سنسور در زیر صفحه نمایش و در نوار مشکی رنگ بالای صفحه مخفی شده و قابل رؤیت نیست، یک حلقه سفید رنگ در دور آن نمایان می شود تا کاربر از محل دقیق دوربین سلفی مطلع شود.

در هر صورت به نظر می رسد اوپو نمونه اولیه گوشی مجهز به دوربین سلفی زیر نمایشگر را در کنگره جهانی موبایل شانگهای 2019 نمایش خواهد داد و به زودی می توانیم به پاسخ بسیاری از سؤالات خود درباره این فناوری جدید برسیم.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها