تاریخ عرضه «شیائومی سی سی 9» (Xiaomi CC9) مشخص شد

اگر در چند روز گذشته اخبار دنیای فناوری را دنبال کرده باشید، حتماً اطلاع دارید که شیائومی سری جدیدی از گوشی های هوشمند خود را با پسوند “سی سی” (CC) معرفی کرده و آقای لی جون، مدیر عامل شرکت هم اوایل ماه جاری میلادی توضیح داده بود که این سری جدید برای کاربران جوان و خلاق در نظر گرفته شده است. حال در تازه‌ترین خبر مشخص شده که اولین گوشی از این سری با نام “شیائومی سی سی 9” (Xiaomi CC9) در روز 2 ژوئیه (11 تیر) وارد بازار خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

تاریخ رسمی عرضه اولین گوشی از سری شیائومی سی سی امروز در پروفایل این شرکت در شبکه اجتماعی بزرگ چینی‌ها به نام ویبو (Weibo) اعلام شده و در کنار آن تصویر دعوت نامه ای هم درج شده که مربوط به رویداد اختصاصی این شرکت در شهر پکن است.

با اینکه در تصویر اخیر هیچ اشاره‌ای به اسم و مشخصات گوشی نشده است اما انتظار می رود که در رویداد اختصاصی شیائومی شاهد معرفی محصولی با دوربین پشتی سه گانه و همچنین یک گوشی مشابه با ایسوس ذنفون 6 (Zenfone 6) باشیم که از مکانیزم چرخشی برای دوربین استفاده کند.

گوشی دوم که گفته شده با همکاری شرکت میتو (Meitu)، یکی از زیرمجموعه‌های جدید شیائومی، تولید شده است احتمالاً “سی سی 9 ای” (CC9e) نام خواهد داشت. چرا که مدل معمولی سی سی 9 پیش از این در یک ویدیوی تبلیغاتی رسمی دیده شده و به جای دوربین چرخشی، در بالای نمایشگر خود دارای بریدگی است.

هفته گذشته شیائومی چند تصویر تبلیغاتی منتشر کرد که برخی از معانی پشت پسوند CC را فاش می کردند. در حالی که پیش از این پسوند CC به عنوان حروف اول Chic & Cool (شیک و جذاب) و Curious & Creative (کنجکاو و خلاق) معرفی شده بود، به نظر می رسد Challenge & Carry (چالش و انتقال) هم یکی دیگر از معانی مورد نظر شیائومی بوده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar