فلای تودی

Razer قصد خرید امتیاز کنسول اندرویدی Ouya را دارد

می توان گفت Ouya در نوع خود اولین بود. کنسولی که بر پایه اندروید ساخته شده و توانسته بود موفقیت چشمگیری در جلب سرمایه به وسیله کیک استارتر (Kickstarter) به دست بیاورد. این طرح تواست 8.6 میلیون دلار کمک مردمی از طریق Kickstarter جذب کند و قول هایی نیز به هواداران داده بود که اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم، به بیشتر وعده هایی که داده بود عمل کرد.

در ابتدای انتشار، این دستگاه یک کنسول بازی تمام عیار جلوه می کرد که بازی های آن مشخصا برای اجرا بر روی تلویزیون بهینه شده بودند و در این بین چندین بازی انحصاری نیز داشت. این دستگاه باگ هایی نیز داشت که مرتفع شدند. کمپینی که در کیک استارتر تشکیل شده بود کار را پر استرس می کرد ولی نتیجه کار یک کنسول قابل قبول بود. اما با تبلیغاتی که شده بود انتظارات مردم از این دستگاه بالا رفته بود و در نتیجه این کنسول حداقل در آمریکا با شکست مواجه شد. آیا آخرین باری که خبری از Ouya شنیدید را به یاد دارید؟!

ouya-console-02اما ایده ای که Ouya دنبال می کرد بعد ها با عرضه تلویزیون های اندرویدی و کنسول های مشابه دیگر ادامه پیدا کرد. با این حال هیچ کدام از این کنسول ها تا به حال نتوانسته اند محبوبیتی در بین کاربران به دست آورند. در این بین شرکت نام آشنای Razer قصد دارد با خرید Ouya وضعیت کنسول اندرویدی خود یعنی Razer Forge TV را بهبود ببخشد. این کمپانی می تواند با استفاده از تجربیات توسعه دهندگان و سازندگان بازی های این کنسول و ایده هایی که در ذهن های خلاق سازندگان Ouya وجود دارد به هدف خود برسد.

آیا شما هم فکر می کنید کنسول های اندرویدی آینده خوبی در پیش دارند؟ یا نظر دیگری دارید. نظرات خود را با ما در دیجی رو در میان بگذارید.

منیع: androidandme.com

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد