با اپلیکشن OVLA به تصاویر خود متن‌های خلاقانه اضافه کنید

اضافه کردن متنی خلاقانه به یک تصویر، می‌تواند آن را به عکسی خاص تبدیل کند، اما متأسفانه اکثر برنامه‌های موجود برای این کار، امکانات و فونت‌های کمی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند و استفاده‌ی از آن‌ها در نهایت منجر به تولید عکسی مصنوعی می‌شود و نمی‌توانید انتظار داشته باشید که تصویری اورجینال به شما تحویل دهند.

بیشتر بخوانید:

اپلیکشن OVLA اما با راه حلی برای برطرف کردن تمام این مشکلات آمده است: این برنامه دارای 18 فونت زیبا و متنوع می‌باشد؛ اما این بهترین نکته در مورد OVLA نیست. جایی که این برنامه خودنمایی می‌کند و خود را از سایر اپلیکشن‌های در این زمینه متمایز می‌سازد، قدرت آن در زمینه‌ی ترکیب متن و عکس با یکدیگر می‌باشد. متن در این برنامه آن‌قدر به خوبی با عکس ترکیب می‌شود که گویی واقعاً در آن منظره وجود داشته و شما از آن عکس گرفته‌اید! علاوه بر این‌ها، به کمک این برنامه می‌توانید بر روی تصاویر خود افکت بگذارید، آن را تا درجه‌های مختلف بچرخانید و برای متن مورد نظرتان، جلوه‌های سه بعدی مختلفی قرار دهید. مهم‌تر از همه می‌توانید حتی ریزترین جزئیات را در مورد متن‌های مورد نظر خود تغییر دهید؛ از جمله‌ی این جزئیات می‌توان به رنگ، محل قرارگیری، زاویه، تراز، انحنا، فاصله میان کلمات و سطرها، ادغام کردن کلمات و … اشاره کرد.

هنگامی که تنظیمات خود را به آن نحوی که دوست دارید بر روی عکس و متن مورد نظرتان اعمال می‌کنید، با تصویری که بیشتر شبیه یک اثر هنری خواهد بود، روبرو می‌شوید و به بهترین شکل ممکن خواهید توانست پیام خود را به مخاطبانتان منتقل کنید. با استفاده از این برنامه مطمئن خواهید شد که از طریق هیچ اپلیکشن دیگری قادر به ساخت تصاویری با چنین قدرت انتقال پیام بالا نخواهید بود.

اپلیکشن OVLA با قیمت تنها یک دلار در اپل اپ استور برای دانلود و نصب بر روی آیفون‌ها و ایرپدها موجود می‌باشد. هنوز ورژن اندروید این برنامه در دسترس نیست، اما امیدوارم همان‌گونه که شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی اندرویدی Prisma بودیم، سازندگان OVLA هم ورژنی مختص برای این پلت فرم محبوب شرکت گوگل ارائه کنند.

برای دانلود OVLA از اپل اپ استور کلیک کنید

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها