نسخه PC بازی متال گیر سالید 5 بهترین نسخه آن خواهد بود

هنوز چند ماه دیگر تا عرضه بازی فوق محبوب Metal Gear Solid V: The Phantom Pain باقی مانده است و مطمئنا در اول ماه سپتامبر و با عرضه خود، بازار بازی های رایانه ای را به تکاپو خواهد انداخت. همانطور که احتمالا مطلع هستید این هفته به واسطه ضعیف ظاهر شدن بازی Batman: Arkham Knight بر روی رایانه های شخصی، طرفداران PC بسیار ناراحت شدند اما این طور که به نظر می رسد، شرکت کونامی قصد دارد نسخه PC بازی متال گیر سالید 5 را به بهترین نسخه این بازی تبدیل کند.

در بهار سال قبل بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes که در واقع مقدمه ای برای متال گیر سالید 5 محسوب می شود، تنها برای کنسول ها عرضه شد و نسخه رایانه های شخصی آن مدت نسبتا زیادی بعد منتشر شد. ولی به نظر می رسد کونامی در مورد نسخه نهایی متال گیر سالید 5 روند متفاوتی را در پیش گرفته است و فاصله بین نسخه کنسولی و نسخه PC آن تنها دو هفته خواهد بود.

Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Painمدیر انجمن این بازی با ارسال پستی در انجمن استیم (Steam) از طرفداران خواسته است که نظر خود را در مورد نسخه رایانه های شخصی این عنوان و انتظاراتی که از آن دارند بیان کنند. متن درخواست وی به شرح زیر است:

“به ما بگویید که خواهان چه قابلیت ها و گزینه هایی در نسخه PC بازی MGSV:TPP هستید تا ما هم نظرات شما را به تیم سازنده که سخت مشغول کار بر روی نسخه PC این عنوان می باشد منتقل خواهیم کرد. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که آن ها همه موارد خواسته شده را در بازی اعمال کنند ولی به هر حال این بازی برای شما طرفداران متال گیر ساخته می شود، شمایی که می خواهید یک تجربه ناب بر روی رایانه شخصی خود داشته باشید. پس به ما کمک کنید تا خواسته هایتان را به گوشی سازندگان برسانیم.”

واقعا شنیدن این موضوع که تیم سازنده، نسخه PC این بازی را در اولویت قرار داده است و می خواهد نظر بازی کننده ها را نیز در مورد آن جمع آوری کند، بسیار خوشحال کننده است. بر خلاف بازی Batman: Arkham Knight که با پورت بسیار بد آن بر روی PC، بازی کننده های رایانه های شخصی را نا امید کرد، کونامی قصد دارد در روز اول سپتامبر طرفداران متال گیر را با ارائه یک بازی با کیفیت بر روی PC شاد نماید.

منبع: attackofthefanboy

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد