نمونه عکس‌های احتمالی هواوی پی 30 پرو منتشر شدند

امروز بروس لی (استاد فقید هنرهای رزمی نه، مدیر تولید هواوی) چهار عکس از دکل‌های مخابراتی 5G در محل برگزاری کنگره جهانی موبایل (MWC 2019) در شهر بارسلون، منتشر کرده است. این دکل مخابراتی توسط هواوی و ودافون برپا شده اما نکته جالب توجه در این بین، خود عکس‌ها هستند نه دکل مخابراتی 5G! در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

ظاهراً این عکس‌ها توسط گوشی هواوی پی 30 پرو گرفته شده‌اند. انتظار می‌رود که مدل استاندارد هواوی پی 30 از همان دوربین سه لنزه میت 20 پرو استفاده کند، در حالی که پی 30 پرو مجهز به یک دوربین چهار لنزه باشد.

این طور که به نظر می‌رسد، این عکس‌ها بخشی از یک تصویر عریض هستند که بزرگنمایی شده‌اند (حداقل در تصویر آخر کاملاً مشخص است که بزرگنمایی دیجیتالی صورت گرفته است). متاسفانه اطلاعات EXIF عکس‌ها هم پاک شده و بنابراین با اطمینان نمی‌توان گفت که توسط میت 20 پرو گرفته شده‌اند یا هواوی پی 30 پرو.

عکس‌های عرض هواوی 30 پرو همانند میت 20 پرو رزولوشن 20 مگاپیکسلی خواهند داشت. اما انتظار می‌رود، عکس‌های تله‌فوتوی این گوشی دارای وضوح 10 مگاپیکسلی باشند، در حالی که دوربین تله‌فوتوی میت 20 پرو 8 مگاپیکسلی است. در مجموع این طور که به نظر می‌رسد، عکس آخر در ابتدا با لنز تله‌فوتو با بزرگنمایی 5 برابری ثبت شده و سپس 10 برابر به صورت دیجیتالی بزرگنمایی شده است.

به هر حال، گوشی‌های خانواده پی 30 (مدل استاندارد، پرو و لایت) قرار است در روز 26 مارس (6 فروردین 98) در شهر فرانسه رونمایی شوند و در آن روز به تمام سؤالاتمان در مورد دوربین این گوشی‌ها پاسخ داده خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar