فلای تودی

مایکروسافت تأیید کرد: پروژه اسکورپیو در E3 2017 رونمایی خواهد شد

مایکروسافت سال گذشته تأیید نمود که در حال کار بر روی یک کنسول ایکس باکس جدید با اسم رمز پروژه اسکورپیو است. این شرکت در آن زمان جزئیات زیادی در مورد کنسول جدید خود ارائه نکرده بود، اما به تازگی اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات سخت‌افزاری آن منتشر شده است. البته حتی در اطلاعات اخیر نیز هیچ اشاره‌ای به زمان رونمایی رسمی اسکورپیو نشده است و جزئیات این مسئله کماکان مبهم باقی مانده است.

پیش از این بسیاری انتظار داشتند که مایکروسافت قبل از برگزاری نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای E3 2017 بالاخره نام اصلی ایکس باکس جدید را فاش کرده و از طراحی ظاهری آن پرده‌برداری کند. اما این طور که به نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر امروز با ارسال پستی در وبلاگ رسمی شرکت، تأیید کرد که پروژه اسکورپیو و کیفیت اجرای بازی‌ها در آن، به طور کامل در نمایشگاه E3 2017 رونمایی خواهد شد.

معرفی پروژه اسکورپیو

همان طور که اشاره کردیم، مایکروسافت به تازگی در اقدامی جالب، مشخصات فنی پروژه اسکورپیو را به صورت انحصاری از طریق یکی از خبرگزاری‌های مطرح در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، منتشر کرد. اما با این حال هیچ تصویری از این کنسول ارائه نکرده و سبک طراحی ظاهری آن را همچنان مخفی نگه داشته است. حال با اظهارات فیل اسپنسر به نظر می‌رسد بالاخره در نمایشگاه E3 پیش رو تمام حرف و حدیث‌ها پیرامون این اسکورپیو پایان خواهد یافت.

شایان ذکر است که کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017 در تاریخ 11 ژوئن (21 خرداد) ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز خواهد شد. مایکروسافت در رویداد مذکور به احتمال زیاد نام، طراحی، و همچنین قیمت نهایی ایکس باکس قدرتمند خود را فاش خواهد کرد.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها