سونی: PS Vita هنوز هم یک کنسول ایده آل می باشد

با وجود این که کنسول دستی سونی یعنی PS Vita حضور بسیار کوتاهی در نمایشگاه E3 امسال داشت ولی با این حال شرکت سونی معتقد است که این کنسول هنوز هم یک کنسول ایده آل برای بازی کردن می باشد.

وب سایت GameReactor اخیرا تواسنته مصاحبه ای را با رئیس استودیو های جهانی سونی یعنی آقای Shuhei Yoshida ترتیب دهد و از وی در مورد کنسول دستی این شرکت سوالاتی پرسیده است. آقای یوشیدا معتقد است که در آینده بازی های بزرگی برای کنسول PS Vita عرضه خواهد شد.

بنا به اظهارات آقای یوشیدا، فعلا بیشتر تمرکز شرکت سونی بر روی بازی های پلی استیشن 4 می باشد. ولی با این حال بیان کرده که هم اکنون بازی های زیادی به صورت دیجیتالی برای هر دو کنسول پلی استیشن 4 و PS Vita در دسترس می باشد. او به عنوان مثال به بازی های Helldivers و World of Final Fantasy اشاره کرده است.

ps-vita-02آقای یوشیدا در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرده که با وجود بازی های بزرگی که بازی سازان مستقل شناخته شده می سازند، این کنسول دستی با کمبود بازی مواجه نخواهد بود. وی همچنین خاطر نشان کرده است که گیمر ها به خاطر سهولت استفاده از کنسول PS Vita همچنان بسیار به آن علاقه مند می باشند. زیرا گیمر ها می توانند در هر جا و مکانی و موقعیت هایی مانند مسافرت با آن بازی کنند و یا حتی بازی های پلی استیشن 4 را نیز به صورت ریموت پلی (Remote Play) بر روی آن اجرا نمایند.

آقای یوشیدا همچنان به آینده کنسول دستی سونی بسیار خوش بین می باشد و می گوید که این کنسول یک پلتفرم بزرگ برای بازی ها می باشد و عرضه بازی های بزرگ برای آن همچنان ادامه خواهد داشت.

این طور که از سخنان آقای یوشیدا بر می آید، کنسول دستی PS Vita یک پلتفرم بزرگ برای اجرای بازی های مستقل می باشد زیرا هیچ عنوان بزرگ و یا به اصطلاح AAA اختصاصی برای آن معرفی نشده است.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد