بروزرسانی جدید کنسول دستی PS Vita قابل دریافت می باشد

سونی اقدام به انتشار بروزرسانی نسخه 3.52 برای کنسول دستی PS Vita نموده است. البته تغییرات عمده ای برای این بروزرسانی اعلام نشده است.

اگر بوسیله کنسول دستی PS Vita وارد حساب کاربری خود شوید با پیغام وجود نسخه 3.52 مواجه می شوید و برای استفاده از فروشگاه PlayStation Store و یا بازی کردن به صورت آنلاین حتما باید این بروزرسانی را نصب کنید.

در صفحه توییتر PlayStation اعلام شده که این بروزرسانی بهبود هایی جزئی برای ارتقای پایداری کنسول اعمال می کند و این طور که به نظر می رسد از قابلیت ها و ویژگی های جدید در این بروزرسانی خبری نیست.

بروزرسانی 3.52 کنسول دستی PS Vita حجمی برابر 127 مگابایت دارد و نصب آن چندان دشوار و زمان بر نیست بنابر این پیشنهاد می کنیم این روزرسانی را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

PS-Vita-Logoبا پیشرفت روز افزون گوشی های هوشمند و ارائه بازی های جدید و با کیفیت برای این دستگاه ها، کنسول های دستی بخش عمده ای از بازار خود را از دست داده اتد و باید ببینبم سونی تا چه زمانی به پشتیبانی از کنسول دستی خود ادامه خواهد داد. در حال حاظر نیز سونی برنامه YouTube app را از کنسول PS Vita حذف کرده و کاربر برای مشاهده ویدیو های این وب سایت باید از مرورگر این کنسول دستی استفاده کند.

در نمایشگاه E3 2015 که هفته پیش برگزار شد نیز کنسول PS Vita حضور چندانی نداشت و تنها چند بازی معمولی برای آن معرفی شد و از بازی های تراز اول و اختصاصی خبری نبود.

به هر حال اگر شما هم از دارندگان این کنسول دستی هستید، بروزرسانی جدید را از دست ندهید. در ضمن این بروزرسانی برای دستگاه های PlayStation TV نیز ارائه شده است.

منبع: attackofthefanboy

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد