فلای تودی

عنوان جدید Rayman Adventures برای گوشی های هوشمند معرفی شد

اگر شما هم از طرفداران سری بازی های شاد و مفرح Rayman می باشید حتما از خواندن تیتر این خبر خوشحال شده اید. پس از این که یوبی سافت (Ubisoft) بازی های Rayman Jungle Run و Rayman Fiesta Run را برای گوشی های هوشمند عرضه کرد، حال این شرکت از یک بازی جدید در این سری با نام Rayman Adventures برای تبلت ها و گوشی های هوشمند رونمایی کرده است که قرار است اواخر امسال عرضه شود.

بازی Rayman Adventures که توسط شعبه Ubisoft Montpellier در دست توسعه می باشد از آیتم ها و موجودات جدیدی به نام Incrediballs نیز بهره مند خواهد بود. این موجودات جدید با ریمن و دوستانش همکاری خواهند کرد تا آیتم های مختلف را جمع آوری نمایند و دنیای بازی را نجات دهند. ای بازی هم همانند نسخه های قبلی خود از ویژگی های محبوبی مانند کشف مکان های مخفی، جمع کردن آیتم های مختلف و طی کردن مراحل با محدودیت زمانی برخوردار خواهد بود.

Rayman Adventures 01بازی Rayman Adventures نیز مانند نسخه های قبلی این سری با استفاده از موتور UbiArt ساخته می شود و شرکت سازنده وعده گرافیک HD و خارق العاده ای را برای این عنوان داده است. مطمئنا دیدن این بازی با گرافیکی در حد کنسول های بازی بر روی صفحه نمایش رتینا و اجرای آن با نرخ فریم 60fps می تواند بسیار جذاب باشد.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد