باندل Gears of War Ultimate Edition کنسول XBOX One عرضه خواهد شد

مایکروسافت امروز اعلام کرد که بازسازی نسخه اول از بازی Gears of War با نام Gears of War Ultimate Edition به همراه کنسول XBOX One در یک باندل با قیمت 349 دلار عرضه خواهد شد (احتمالا در فصل پاییز). این خبر در پنل مربوط به این بازی در کمیک کان سن دیگو یا به اختصار SDCC (مخفف San Diego Comic Con) منتشر شده است.

مطمئنا این باندل تا قبل از عرضه رسمی بازی در ماه اوت روانه بازار نخواهد شد ولی با این حال مایکروسافت از همین الان تبلیغات آن را در فروشگاه خود آغاز کرده است. حرکت دیگری که مایکروسافت برای افزایش فروش کنسول های XBOX One خود آغاز کرده است همین ارائه بازی های رایگان به همراه این کنسول با ارائه تخفیف می باشد. این شرکت روند کاهش قیمت کنسول XBOX One را از سال گذشته و زمانی که کینکت را از بسته های این کنسول حذف کرد آغاز نمود به امید این که بتواند دوباره گیمرها را به خرید کنسول خود ترغیب کند.

Xbox One Console Gears of War Ultimate Edition - باندل Gears of War Ultimate Edition کنسول XBOX One عرضه خواهد شداز زمان عرضه کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX One کنسول سونی در اکثر مناطق پیشتاز بوده و به همین دلیل مایکروسافت تمام تلاش خود را می کند تا فاصله خود را با این شرکت ژاپنی کاهش دهد.

انتظار می رود باندل Gears of War: Ultimate Edition بعد از 25 ام ماه اوت و عرضه بازی برای XBOX One راهی بازار شود. مایکروسافت پیش از این نیز باندل Halo: The Master Chief Collection را برای کنسول نسل هشتمی خود معرفی کرده بود.

attackofthefanboy

مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.