گلکسی اس 10 قرمز در یک تصویر رندر شده ظاهر شد؛ شایعه یا واقعیت؟

ماه گذشته گزارش شده بود که رنگ قرمز به کلی از رنگ‌بندی گلکسی اس 10 حذف شده است. با توجه به اینکه هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود مدل قرمز رنگ این گوشی شنیده و دیده نشده بود، از آن زمان دیگر هیچ بحث خاصی بر سر این موضوع انجام نگرفت. اما امروز یک تصویر رندر شده در فضای آنلاین منتشر شد که نشان می‌دهد ظاهراً سامسونگ تصمیم خود را عوض کرده و در نهایت گلکسی اس 10 قرمز رنگ نیز به همراه دیگر رنگ‌های آن، وارد بازار خواهد شد.

با اینکه هنوز مناطق و تاریخ عرضه این مدل مشخص نشده اما به نظر می‌رسد عرضه آن محدود بوده و در تمام کشورها قابل خریدارای نخواهد بود. در واقع بنا به آخرین اطلاعات به دست آمده، ظاهراً گلکسی اس 10 قرمز وارد بازارهای آسیایی نخواهد شد.

این طور که به نظر می‌رسد، منابع خبری صنعت گوشی‌های هوشمند معتقدند سامسونگ از تولید انبوه مدل قرمز رنگ پرچمدارهای خود صرف نظر کرده است. در نتیجه این احتمال وجود دارد که گلکسی اس 10 قرمز تنها در تعدادی از کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی و چین در دسترس باشد. این پیش‌بین‌ها از آنجا نشأت گرفته که تصویر زمینه گوشی تصویری از انیمه‌های ژاپنی بوده و همچنین این تصویر برای اولین بار در منابع چینی ظاهر شده است.

با توجه به اینکه هیچ تصویر رندر شده‌ای از مدل قرمز رنگ گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی اس 10 ای منتشر نشده، این احتمال نیز وجود دارد که رنگ قرمز تنها مختص مدل استاندارد این گوشی باشد. اگر چنین چیزی صحت داشته باشد در این صورت خریداران خواهند توانست گلکسی اس 10 قرمز را با دو پیکربندی 6 گیگابایت رم / 128 گیگابایت حافظه داخلی و 8 گیگابایت رم / 512 گیگابایت حافظه داخلی، تهیه کنند. حتی این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ تنها یکی از این دو مدل را با رنگ قرمز وارد بازار کند.

چیزی که بیش از همه محتمل به نظر می‌رسد این است که در هر حال گلکسی اس 10 در رنگ قرمز با کمی تأخیر وارد بازار شده و شرکت کره‌ای سامسونگ پرچمدارهای خود را در ابتدا تنها در رنگ‌های مشکی، سبز و سفید عرضه خواهد کرد. در حقیقت این شرکت می‌تواند رنگ قرمز را بعداً و برای افزایش میزان فروش به کار بگیرد.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar