رونمایی از مجموعه کامل بازی‌های نینتندو 64 توسط یکی از کاربران ردیت

اخیراً یکی از کاربران انجمن ردیت (Reddit) به نام Carl_Sammons تصویری از کلکسیون بازی‌های نینتندو 64 (N64) خود را منتشر کرده که حتی بیش‌تر از کامل است! مجموعه‌ای که وی تصویریش را به اشتراک گذاشته شامل 397 کارتریج بازی است و این در حالی است که در منطقه آمریکای شمالی به طور دقیق 296 بازی برای کنسول نینتندو 64 منتشر شده است. این طور که به نظر می‌رسد یا یکی از کارتریج‌های این گیمر حرفه‌ای تکراری است و یا مربوط به منطقه جغرافیایی دیگری غیر از آمریکای شمالی است.

البته باید اشاره کنیم که Carl_Sammons تمام این بازی‌ها را در زمان عرضه نخریده است. این طور که از پست‌های وی در ردیت برمی‌آید، این شخص از علاقه‌مندان پروپاقرص کنسول افسانه‌ای نینتندو است و از همین رو تصمیم گرفته بود تا مجموعه بازی‌های خود را کامل کند. حدود پنج ماه قبل، این کاربر تصویری منتشر کرده بود که تنها 197 کارتریج بازی را نشان می‌داد و حالا با گذشت کمتر از یک سال توانسته 100 بایز دیگر به مجموعه خود اضافه کرده و آن را کامل کند.

مجموعه کامل بازی‌های نینتندو 64
(برای بزرگنمایی تصویر بر روی آن کلیک کنید)

برای کسانی که با کنسول نینتندو 64 خاطره دارند، دیدن تصویر مجموعه کارتریج‌های آن مطمئناً‌ بسیار جذاب و نوستالژیک است. هر چند که همه این بازی‌ها بدون نقص و شاهکار نبودند اما تعداد عناوین جذاب N64  بسیار بیشتر از بازی‌های بد آن بود و به همین واسطه به یک کنسول بازی افسانه‌ای و خاطره‌انگیز تبدیل شد. بد نیست بدانید در حال حاضر مجموعه کامل بازی‌های نینتندو 64 که شامل تمام 296 بازی آن (در آمریکای شمالی) می‌شود، توسط برخی فروشندگان در سایت‌هایی مانند eBay به فروش گذاشته شده، اما قیمت این مجموعه‌ها گاه به چندین هزار دلار هم می‌رسد!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها