آی پینز

گلکسی نوت 7 ایمن در یک پرواز ایالات متحده آتش گرفت

مدل‌های جایگزین سامسونگ گلکسی نوت 7 قرار است ایمن باشند. اما آیا واقعاً این طور است؟ اخیراً گزارش‌های متعددی را در رابطه با شکایت دارندگان گلکسی نوت‌های جایگزین مبنی بر داغ کردن بیش از حد این دستگاه شنیده‌ایم. حالا بر اساس جدیدترین گزارش، یک دستگاه گلکسی نوت 7 در پرواز به سمت جنوب غربی ایالات متحده‌ی امریکا، آتش گرفته است.

بیشتر بخوانید:

وب سایت The Verge که این خبر را منتشر کرده است، موفق شده با دارنده‌ی این فبلت در تماس قرار بگیرد. برایان گرین می‌گوید که گلکسی نوت 7 خود را به اپراتور AT&T سپرده بوده و آن‌ها به وی یک مدل جایگزین داده‌اند. گرین تأیید کرده که گلکسی نوت او دارای وضعیت نشان دهنده‌ی باتری سبز و کارتن سیاه بوده است، دو نشانی که حاکی از ایمن بودن این دستگاه باید داشته باشند.

آقای گرین ادعا می‌کند که گوشی وی در حال شارژ نبوده است و حتی پس از سوار شدن بر روی هواپیما و به علت درخواست خدمه‌ی پرواز، گلکسی نوت 7 خود را خاموش می‌کند، اما لحظاتی پس از آن که دستگاه را در جیب خود قرار می‌دهد، متوجه خارج شدن دود از آن می‌شود و سریعاً آن را بر روی زمین پرتاب می‌کند. خوشبختانه هواپیما هنوز به پرواز در نیامده بوده است و خدمه موفق می‌شود مسافران را به بیرون هدایت کنند.

سامسونگ با صدور بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرده است: «تا زمانی که دستگاه مذکور به دست ما نرسد و آن را بررسی کنیم، نمی‌توان تأیید کرد که این حادثه از طریق گلکسی نوت 7 ایمنی روی داده است. در حال حاضر مشغول مذاکره با مسئولان جنوب غربی هستیم تا گوشی را باز پس بگیریم و بتوانیم علت حادثه را تأیید کنیم. به محض این که دستگاه را مورد آزمایش قرار دادیم، اطلاعات به دست آمده را منتشر خواهیم کرد.»

فعلاً این گوشی در اختیار واحد آتش نشانی محلی می‌باشد و آن‌ها در حال بررسی علت این حادثه‌اند. با این حال باید تا اظهار نظر سامسونگ صبر کرد و تا آن زمان علت آتش گرفتن این گلکسی نوت 7، با وجود خاموش بودن، اسرار آمیز خواهد بود.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها