ال جی جی 6 غیر ماژولار خواهد بود؛ آیا ماژول‌های جی 5 شکست خوردند؟

مدتی است که شایعات زیادی در خصوص لوازم ماژولار ال جی به نام LG Friends و عرضه آن‌ها برای نسل آینده گوشی ال جی G5 به نام ال جی جی 6 به جهت افزایش فروش گوشی های هوشمند این شرکت و بازگشت به سطح نخست بازار شنیده می‌شود.

همراه با رونمایی از ال جی وی 20، این شایعات که فبلت جدید ال جی از ماژول‌ها پشتیبانی نخواهد کرد به واقعیت پیوست و حالا یک گزارش جدید ادعا می‌کند که ال جی جی 6 نیز در واقع از هیچ ماژولی پشتیبانی نخواهد کرد. دلیل این قضیه هم به نظر می‌رسد که کاملاً واضح است. ال جی جی 5 فروش کافی را تجربه نکرد و تولید ماژول‌های این محصول نیز هزینه زیادی را روی دست ال جی گذاشت؛ به همین خاطر آن‌ها به دنبال حذف هزینه‌های اضافی خود بوده و قصد دارند تا بار دیگر استراتژی خود را تغییر دهند.

به نقل از این گزارش جدید ال جی جی 6 از طراحی مرسوم و متداول گوشی های این شرکت و به احتمال زیاد ال جی وی 20 الهام خواهد گرفت؛ چرا که در این برهه از زمان بعید به نظر می‌رسد این تولیدکننده کره ای قصد ریسک کردن را داشته باشد. هرچند که این خبر رسماً توسط خود ال جی تأیید یا رد نشده است؛ اما در حال حاضر گزینه‌های دیگری به جز حذف ماژول‌ها نیز پیش روی ال جی خواهد بود. این کمپانی می‌تواند بار دیگر از ماژول‌ها در پرچمدار سال آینده خود استفاده کند و یا حتی با بازطراحی آن‌ها، دوستان ال جی را به سمت ماژول‌های موتو مود لنوو برده و بیش از پیش کاربر پسندتر و کاربردی‌تر کند.

در هر صورت طراحی نهایی ال جی جی 6 نشان دهنده یک هدف روشن برای این شرکت کره‌ای خواهد بود و آن هم افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر از گذشته خواهد بود. بدون شک بازخورد مصرف کنندگان پس از خرید ال جی وی 20 می‌تواند تأثیر به سزایی را در طراحی ال جی جی 6 داشته باشد؛ هرچند که پرچمدار بعدی این شرکت باید با رقبای قدرتمندی همچون گلکسی اس 8 سامسونگ و هواوی دست و پنجه نرم کند.

با توجه به نسل‌های گذشته سری G گوشی های ال جی، به نظر می‌رسد که ال جی از گوشی هوشمند پرچمدار جدید خود در بهار سال 2017 میلادی رونمایی خواهد کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع androidheadlines
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها