آیا کپکام از Resident Evil 7 در E3 رونمایی خواهد کرد؟

بر اساس پستی که به سایت رسمی نمایشگاه E3 ارسال شده کپکام سه مورد جدید به لیست خود اضافه کرده که از آنها به عنوان اکشن، ماجراجویی و مبارزه ای نام برده شده.

با این که هنوز هیچ توضیحی در مورد این بازی ها داده نشده و همه چیز مبهم می باشد، ولی انتظار می رود کپکام از بازی Resident Evil 7 نیز در این نمایشگاه رونمایی کند.

با توجه به آنچه در سایت فوق آورده شده، هیچ نشانی از کنسول های نسل هفتمی PS3 و Xbox360 نیست، بنابراین انتظار می رود موتور بازی به کلی تغییر یافته باشد. همچنین چون کپکام قبلا اعلام کرده که Resident Evil 7 در سال ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد، بنابراین این نمایشگاه بهترین فرصت برای معرفی آن به شمار می رود.

بر اساس تحقیقاتی که SuperData انجام داده عرضه این عنوان همزمان با عرضه Halo 5 خواهد بود. موسسه SuperData به بررسی بازار تجاری در حوزه بازیهای رایگان، کنسول های دیجیتال، موبایل، دانلود های کامپیوتری، فعالیتهای چند رسانه ای آنلاین و ورزش های الکترونیک می پردازد.

کپکام تا کنون معرفی یک نسخه از سری Resident Evil را تایید کرده و شایعاتی هم پیرامون بازسازی Resident Evil Zero شکل گرفته که چندان قابل باور نیست و به احتمال زیاد منظور کپکام Resident Evil 7 می باشد.

البته احتمالات دیگری مانند معرفی نسخه جدید Devil May Cry و یا حتی یک عنوان کاملا جدید وجود دارد.

عنوان مبارزه ای نیز به احتمال قوی Street Fighter V برای PS4 خواهد بود، و عنوان ماجراجویی هم می تواند غافلگیر کننده ترین عنوان در این بین باشد.

منبع: express.co.uk