رزیدنت اویل 8 ترسناک‌ترین و تاریک‌ترین نسخه این سری خواهد بود!

کپکام اخیراً نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 3 را عرضه کرد که البته به اندازه بازسازی شماره دوم مورد تحسین قرار نگرفت. با فروکش کردن تب رزیدنت اویل 3 ریمیک، حالا زمزمه‌هایی از عنوان بعدی سری با نام رزیدنت اویل 8 (Resident Evil 8) به گوش می‌رسد که ظاهراً قرار است ترسناک‌تر و تاریک‌تر از تمام شماره‌های قبل باشد.

این طور که شایع شده، در رزیدنت اویل 8 دوباره با کریس ردفیلد ملاقات داشته و کنترل او را به عنوان شخصیت اصلی (یا یکی از شخصیت‌های اصلی) در دست خواهیم داشت. سبک بازی ظاهراً شباهت زیادی به شماره چهارم خواهد داشت که یکی از موفق‌ترین شماره‌های مجموعه رزیدنت اویل به شمار می‌رود. البته تنوع دشمنان بازی این بار بسیار بیشتر خواهد بود و آزادی عمل نیز در دنیای بازی ارتقاء پیدا کرده است.

رزیدنت اویل 8

گفته می‌شود که ظاهر کریس ردفیلد دوباره از نو طراحی شده و این کاراکتر محبوب از لحاظ تیپ و قیافه چیزی مابین کریس رزیدنت اویل 7 و شخصیت کلاسیک‌تر او در نسخه‌های پنجم و ششم خواهد بود. علاوه بر تغییرات ظاهری در طراحی شخصیت‌های بازی، کپکام سعی کرده تا بخش تیراندازی و شوتینگ بازی را هم بهبود داده و مبارزات را جذاب‌تر از گذشته کند.

اما سؤالی که مطمئناً با خواندن این خبر برای دوست‌داران سری ایجاد خواهد شد این است که “رزیدنت اویل 8 چه زمانی معرفی خواهد شد؟” در پاسخ به این سؤال باید گفت هنوز هیچ چیز به طور دقیق مشخص نیست، اما ظاهراً این عنوان برای رونمایی در نمایشگاه E3 2020 برنامه‌ریزی شده بود و از همین رو زمان زیادی تا معرفی رسمی آن باقی نمانده است.

0 0 رای
امتیاز به این مطلب
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع happygamer
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها