Resident Evil 7 تاکنون بیش از 2.5 میلیون نسخه فروش داشته است!

موفقیت سری بازی‌های رزیدنت اویل (Resident Evil) بر کسی پوشیده نیست و فقط کافیست تا به تعداد بازی‌های منتشر شده از این مجموعه نگاهی بیندازید تا متوجه بزرگی این نام شوید. علاوه بر این، تعداد زیادی فیلم و انیمه هم تحت عنوان رزیدنت اویل منتشر شده که دلیل دیگری بر محبوبیت بالای آن در نزد بازیکنان سراسر جهان می‌باشد. با این تفاسیر اصلاً جای تعجبی ندارد اگر بگوییم آخرین عنوان منتشر شده از این سری، یعنی رزیدنت اویل 7 هم توانسته موفقیت‌های گذشته را ادامه دهد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

کمپانی کپکام با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده که میزان فروش Resident Evil 7 از زمان انتشار، چیزی بالغ بر 2.5 میلیون نسخه بوده است. البته کپکام به جزئیات بیشتری در این خصوص اشاره نکرده و مشخص نیست که منظور از این 2.5 میلیون نسخه، آن‌هایی هستند که به خرده‌فروشی‌ها تحویل داده شده‌اند و یا آن‌هایی که به دست بازیکنان رسیده‌اند.

بازی رزیدنت اویل 7در هر صورت همین که Resident Evil 7 توانسته چنین فروشی داشته باشد، نشان دهنده تقاضای بالا برای این عنوان است. اما این که تمام 2.5 میلیون نسخه در حال حاضر توسط بازیکنان خریداری شده‌‌اند یا نه، مسئله‌ای جداست. نقداهای منتشر شده از این بازی به شدت مثبت بوده و به نظر می‌رسد همه از این که کپکام توانسته بار دیگر ترس را به مجموعه رزیدنت اویل بازگرداند، خوشحال و راضی هستند.

کپکام حتی در مورد نسخه‌ی آزمایشی و یا دموی Resident Evil 7 هم که برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شده بود، توانسته به موفقیت خوبی دست پیدا کند. به گفته این شرکت ژاپنی، نسخه‌ی دموی بازی بیش از 7،150،000 بار توسط بازیکنان دانلود شده که یک رکورد برای مجموعه رزیدنت اویل محسوب می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید