بلیط هواپیما

ریبوت فیلم رزیدنت اویل رسماً معرفی شد

امروز ریبوت فیلم رزیدنت اویل (Resident Evil) معرفی و اعلام شد که این فیلم در سال 2021 اکران خواهد شد. یوهانس رابرتس که سال گذشته فیلم “47 متر پایین” را در گیشه داشت، کارگردانی این عنوان را بر عهده داشته و قصد دارد یک داستان اصیل از وقایع سال 1998 راکون سیتی را روایت کرده و در این راه به سری بازی‌های رزیدنت اویل کاملاً‌ وفادار باشد.

از بازیگران اصلی ریبوت رزیدنت اویل می‌توان به کایا اسکودلاریو (در نقش کلر ردفیلد)، هانا جان کامن (در نقش جیل ولنتاین)، رابی امل (در نقش کریس ردفیلد)، تام هاپر (در نقش آلبرت وسکر)، اون جوگیا (در نقش لیان اسکات کندی) و نیال مک‌دوناف (در نقش ویلیام برکین) اشاره کرد. همه این 6 کاراکتر پیش از این در مجموعه فیلم‌های رزیدنت اویل که بین سال‌های 2002 تا 2016 اکران شده بودند، حضور داشتند و حالا بازیگرانی دیگر قرار است به ایفای نقش در قالب آن‌ها بپردازند.

رابرتس در مورد ساخت این فیلم می‌گوید:

با این فیلم، من می‌خواهم بازگشتی به دو نسخه اولیه بازی داشته و ترسی را که برای اولین هنگام انجام دادن آن‌ها تجربه کرده بودم، در فیلم ایجاد کنم و همزمان یک داستان انسانی با محوریت یک شهر کوچک در حال مرگ را تعریف کنم که با شرایط کنونی دنیا هم کاملاً مرتبط بوده و توسط مخاطبان قابل درک است.

بازیگران ریبوت فیلم رزیدنت اویل
(از راست به چپ بالا): هانا جان کامن، رابی امل، کایا اسکودلاریو – (از راست به چپ پایین): نیال مک‌دوناف، اون جوگیا، تام هاپر

استودیوی آلمانی «کنستانتین فیلم» که ساخت فیلم‌های اصلی از مجموعه رزیدنت اویل را در کارنامه دارد، خبر ساخت این فیلم جدید را بر روی وب سایت خود اعلام و اشاره کرده است که رابرت کولزر از این استودیو، به همراه جیمز هریس و هارتلی گورنستین تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارند.

در همین رابطه کولزر گفته:

بعد از ساخت 12 بازی، 6 فیلم و صدها صفحه داستان، ما احساس کردیم وقت آن رسیده که دوباره به سال 1998 برگردیم و به کشف اسرار نهفته در داخل دیوارهای عمارت اسپنسر و شهر راکون سیتی بپردازیم.

همان‌طور که در ابتدا هم اشاره کردیم، ریبوت رزیدنت اویل زمانی نامعلوم در سال 2021 بر روی پرده سینماها خواهد رفت.

منبع ndtv
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها