فیلم سه‌گانه‌ای با محوریت ریک گرایمسِ سریال «واکینگ دد» تولید خواهد شد

صحبت‌هایی زیادی راجع به این موضوع که اپیزود پنجم فصل نهم واکینگ دد، آخرین قسمت حضور اندرو لینکلن، یعنی بازیگر ریک گرایمس در این سریال خواهد بود، شده است. اما علی رغم این، قسمت پنجم پایانی بر حضور این شخصیت روی صفحه‌های نمایش نخواهد بود؛ ریک گرایمس در چندین پروژه‌ی دیگر مرتبط با واکینگ دد، شامل یک سه گانه‌ی سینمایی، حضور پیدا می‌کند.

اسکات گیمپل، مدیر بخش محتوایی سریال «مردگان متحرک»، بیان داشت:

داستان زیادی برای تعریف کردن وجود دارد، و ما آن‌ها را برای شما تعریف می‌کنیم؛ این فیلم‌ها قرار است تکاملی بر سریال، از لحظ محتوا و مقیاس موضوعات باشد. ما با اولین قسمت از فیلم ریک گرایمس شروع می‌کنیم و چیزهای بیشتری هم در راه هستند.

گیمپل در حال نوشتن چندین فیلم سینمایی کامل وابسته به شخصیت ریک گرایمس بوده و برنامه‌ی فعلی او، برای حداقل سه فیلم در این زمان است؛ هرچند امکان تغییر نیز وجود دارد. اولین فیلم احتمالا در اوایل 2019 به مرحله‌ی تولید می‌رسد.

با وجود این‌که واکنش‌ها به تولید این فیلم‌ها یکسان نبوده و بعضی اکران آن‌ها را غیرضروری می‌دانند، خود لینکلن بر این باور است که این بهترین راه برای تمام کردن داستان شخصیتی‌ست که از سال 2010 در حال ایفای نقش او بوده:

من می‌خواستم داستان او را به همان شکلی که شروع کردیم تمام کنیم: با حسی سینمایی، در مقیاسی بزرگ‌تر، داستانی محدود‌تر و یک نقطه‌ی پایان مشخص.

منبع Cnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar