Rise of the Tomb Raider با کیفیت 1080p بر روی Xbox One اجرا خواهد شد

اخیرا یکی از توسعه دهندگان بازی مورد انتظار Rise of the Tomb Raider اعلام کرده است که این بازی بر روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One با کیفیت 1080p اجرا خواهد شد.

در توییتی که آقای Brian Horton کارگردان بازی Rise of the Tomb Raider ارسال کرده است چنین آمده است که:

پیش نمایشی که وی از بازی Rise of the Tomb Raider ارائه کرده است با کیفیت 1080p و بر روی کنسول Xbox One اجرا شده است.

وی این جمله را به عنوان یک کامنت برای پیش نمایش ارائه شده از این بازی در NX Gamer بیان کرده است. پیش از این نیز شرکت سازنده این عنوان یعنی Crystal Dynamics اعلام کرده بود که هدف آن ها ارائه دقت تصویری 1080p با نرخ فریم 30fps در سرتاسر بازی می باشد و با این پیش نمایشی که از بازی منتشر شده است به نظر می رسد سازندگان توانسته اند به کیفیت 1080p دست یابند.

Rise of the Tomb Raider که گرافیکی بسیار خیره کننده ای دارد قرار است تکمیل کننده نسخه قبلی این بازی که در سال 2013 عرضه شد، باشد که یک بازسازی از این سری محسوب می شد. نسخه قبلی این عنوان توانسته بود جهشی بسیار بزرگ از لحاظ گیم پلی و گرافیک در این سری بازی ها ایجاد کند.

Rise of the Tomb Raider Xbox Oneاین بازی برای مدتی در انحصار کنسول های مایکروسافت شامل Xbox One و Xbox 360 خواهد بود و تا زمان عرضه بازی، شرکت سازنده اجازه ارائه توضیحات در خصوص نسخه های مربوط به سایر پلتفرم ها را ندارد.

این طور که از شایعات منتشر شده پیرامون بازی Rise of the Tomb Raider بر می آید، احتمالا نسخه پلی استیشن 4 و PC آن در اواخر سال 2016 عرضه خواهند شد. البته هنوز اطلاعات رسمی و جزئیات بیشتری در این خصوص اعلام نشده و به احتمال فراوان تا قبل از سال 2016 نیز خبری در این رابطه منتشر نخواهد شد.

بازی Rise of the Tomb Raider در تاریخ 10 نوامبر (19 آبان) و همزمان با بازی Fallout 4 برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد