پیش نمایش به‌ روزرسانی Creators به اکس باکس وان آمد؛ ویژگی های جدید و بهبود عملکرد

زمان زیادی تا ارائه به‌روزرسانی Creators که مایکروسافت قول آن را برای اکس باکس وان داده، نمانده است. هم‌اکنون نیز بخشی از این به‌روز رسانی در دسترس اعضای اینسایدر قرار گرفته است. در این آپدیت، رابط کاربری تغییرات زیادی را به خود دیده است که از آن جمله آن‌ها می‌توان به سرعت بالاتر صفحه هوم و  ارتقا محتویات ارزشمند اشاره کرد.

به همین جهت مایکروسافت پنل دسترسی به ویندوز 10 یا همان پنل Guide را مجددا طراحی کرده که از طریق آن می‌توان به‌راحتی به منوی اپلیکیشن ها، جدول امتیازات و تنظیم موسیقی دسترسی پیدا کرد.

اضافه شدن ویژگی‌های جدید به اکس باکس وان پس از دریافت به‌روزرسانی Creators
با دریافت این نسخه، با سرعت بالاتری می‌توانید اقدام به ضبط ویدئو بپردازید. کافی است به منوی Guide رفته و کلید موردنظر را بفشارید. به‌علاوه امکان تحت نظر گرفتن میزان و چگونگی پیشرفت در جدول امتیازات نیز وجود دارد.

از حضور دستیار کورتانا نباید غافل شویم. از طریق کورتانا می‌توانید یادآورهایی برای بازی تنظیم کنید. ویژگی به نام «دستیار خلبان» در این به‌روزرسانی گنجانده‌شده که اجازه استفاده همزمان از دو کنترلر را به کاربر می‌دهد. از قابلیت‌های مهم دیگر باید به ذره‌بین، راوی داستان و صدای پس‌زمینه دلخواه اشاره کرد. برای داشتن تجربه بهتر از صدا، تکنولوژی دالبی هم در سیستم صوتی خانگی و هم توسط هدفون به این نسخه افزوده شده است.

اضافه شدن ویژگی‌های جدید به اکس باکس وان پس از دریافت به‌روزرسانی Creators
البته بسیاری از بهبودها مانند استریم در Beam و بسیاری قابلیت‌های کورتانا هنوز در دسترس کاربران اینسایدر قرار نگرفته و حتی اگر شما یک اینسایدر هستید، نباید توقع زیادی داشته باشید. این به‌روزرسانی جزئی، فعلا فقط در دسترس تعداد کمی از کاربران قرار گرفته و بقیه باید تا عرضه نسخه کامل تا چند هفته دیگر صبر کنند.

به‌هرحال، ویدئو زیر برخی از گمانه‌زنی‌ها درباره نسخه سازندگان اکس باکس وان و ویژگی‌های آن را تأیید می‌کند اما برای دریافت اطلاعات کامل، باید تا عرضه نسخه کامل صبر کنیم.

منبع engadget
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها